שחקן אחד גמר את המשחק

עמרי כספי התייחס ליכולת המדהימה של באזילה, שקלע 34 נקודות לסל של מכבי בניצחון ברצלונה הערב. צביקה שרף: "בשלב מסוים לא האמנו שאנחנו יכולים לנצח"

יום חמישי 03 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
מכבי ת"א נכנעה הערב (חמישי) לברצלונה במסגרת רבע גמר היורוליג, וסדרת ההצלבה עומדת כעת על 1:1. ביום חמישי הבא ייפגשו הקבוצות בהיכל נוקיה למשחק שיכריע מי מהן תעלה לפיינל פור.

מאמנה של מכבי ת"א, צביקה שרף, אמר בסיום: "לא הצלחנו לשמור את באזילה, היה לו יום גדול. היו מספר מומנטומים שלא ניצלנו אותם כדי לחזור למשחק, ובשלב מסוים לא האמנו שאנחנו יכולים לנצח. לא תהיה לנו ברירה, וביום חמישי הבא נצטרך לנצח ולעלות לפיינל פור".

עמרי כספי, השחקן המצטיין בשורות הצהובים הערב, לא מתנחם ביכולת הטובה שהציג: "זה לא משנה שהיה לי משחק טוב. כשמפסידים זה כמעט ולא נחשב. שחקן אחד גמר לנו את המשחק. כל פעם שקצת צמצמנו, הוא קלע לנו שלשות על הפנים. צריך ללמוד מזה למשחק הבא. רבע גמר יורוליג זה לא צחוק, והיה ברור לנו שזה לא יהיה קל".

ניקולה וויצ'יץ': "צריך לתת להם את הקרדיט על הניצחון, בייחוד לבאזילה. כששחקן אחד קולע 34 נקודות, קשה לנצח את המשחק".

טל בורשטיין: "בתל אביב נצטרך לבוא כמו שבאנו לכל משחק עד עכשיו. היום לא נכנסנו למשחק, והם קלעו באחוזים טובים. עבדנו כל השנה בשביל יתרון הביתיות וכדי לנצח אותם במשחק השלישי".

טרנס מוריס: "באזילה עשה את ההבדל לטובת ברצלונה הערב, וזהו פחות או יותר. החטאנו הרבה זריקות קלות והם קלעו הרבה שלשות".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק