מקראקוב לכרמל

בית"ר ירושלים המאוכזבת חוזרת לביצה המקומית ותפגוש את מכבי חיפה במחזור הראשון של גביע הטוטו. גם בצרפת פותחים עונה

יום שישי 08 אוגוסט 2008
מߢרכת TELESPORT
משחק מספר 31:&n͢sp; מכבי חיפה - בית"ר ירושלים

אלופת המדינה ומחזיקת הגביע נמצאת בטראומה קשה. בית"ר ירושלים שחלמה השבוע על מפגש היסטורי מול ברצלונה ספגה מכה אנושה וכואבת מול ויסלה קראקוב הפולנית אשר ניצחה אותה 0:5 במשחק חד צצדۙ איום ונורא.

עכשיו ירושלים, פגועה וחבולה, תעשה את דרכה לכיוון הכרמל במטרה אחרת חשובה- להחזיר, ולו במעט, את הכבוד שאבד בפולין. לנצח את מכבי חיפה בקרית אליעזר.

לחיפה לעומת זאת יש תוכוניות שונות לגמרי. עם מאמן חדש על הקווים בדמותו שۜ אלישע לוי ורכש לא נוצץ אבל אפקטיבי, יפתחו הירוקים את עונת המשחקים שלהם עם רצון עז להתחיל את התנופה דווקא מול בית"ר החזקה.

מצבה המנטלי של ירושלים הוא הזדמנות מעולה למכבי חיפה על מנת להשיג ניצחון במשחק והיא תנצל את היתרון המוראלי. הימור: 1, היחס 2.35

משחק מספר 66: נאנסי - ליל

במחזור הפתיחה של הליגה הצרפתית תארח נאנסי את ליל במפגש שיכול לתת תנופה להמשך העונה עבור המנצחת. נאנסי, שסיימה את העונה הקודמת במקום הרביעי תרצߔ לנצל את יתרון הביתיות ולהכריע את המשחק לטובתה.

ליל, מנגד, נחשבת ליריבה עיקשת. האורחת סיימה את העונה אשתקד במקום השביעי עם 57 נקודות ותעשה לנאנסי חיים קשים. הימור: X היחס: 2.75


משחק מספר 68: בורדו - קון

הרבה ציפיות העמידה בורדו לקראת העונה החדשה. סגנית האלופה מתהדרת במאמן מצויין בדמותו של לוראן בלאן והיא מועמדת חזקה לאליפות.  בורדו רוצה לפתוח את העונה ברגל ימין ואיבוד נקודות לא בא בחשבון. 

בורדו בהחלט מסוגלת העונה לשים קץ לשילטון היחיד של ליון. היא שמרה על רוב שחקניה הבכירים, כולל קבנאגי המצויין. דייגו פלאסנטה הארגנטינאי הגיע כדי לחזק את ההגנה ומשחק מול קון הוא הזדמנות מצויינת עבורה לפתוח את העונה ברגל ימין. ההימור: 1, היחס 1.3

תגובות

טלספורט בפייסבוק