הפועל רג שוב במשחק

משחקי יום שישי בליגה הלאומית: שי רביבו ניצח להפועל רמת גן את המשחק בקריית אליעזר מול הפועל חיפה, רמה"ש ניצחה ורעננה ולוד נפרדו בתיקו

יום שישי 04 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

 שלושה משחקים נערכו היום בליגה הלאומית כשהמשחק המרכזי הפגיש את הפועל חיפה והפועל ר"ג. לאחר 2 ניצחונות העונה של ר"ג על חניכיו של שלומי דורה, בהפועל חיפה לא רצו לפספס את ההזדמנות לנצח ולהעפיל זמנית אל המקום הראשון, אך רצונות לחוד ומציאות לחוד. הפועל רמת גן ניצחה את הפועל חיפה גם היום וחזרה למאבקי העליה לליגת העל.

המחצית הראשונה הייתה בשליטה של החיפאים. כבר בדקות הראשונות זיו כבדה וטרטצקי מרימים כדורי רוחב מסוכנים והגנת רמת גן מצליחה להרחיק את הכדור פעם אחר פעם.

ההתקפה הראשונה במשחק של הפועל רמת גן הגיעה לאחר רבע שעה. צ'קאנה מקבל כדור מצויין משי רביבו ודוחק את הכדור מקרוב החוצה.

הפועל חיפה המשיכה ללחוץ בדקות הסיום של המחצית הראשונה כשבן בסט וכבדה לא מוצאים את המסגרת.

בדקה ה-47, עם פתיחת המחצית השניה, דווקא הפועל רמת מצאה את הרשת: קובי חסן הרים כדור חופשי הישר אל ראשו של שי רביבו שהיה לבד וללא קושי, 1:0 הפועל רמת גן.

שלומי דורה מאמן הפועל חיפה ניסה להשוות את התוצאה ומיד עם קבלת השער ערך חילוף והכניס את החלוץ ערן לוי, אך עד לסיום המשחק הלחץ לא הניב תוצאות ובסיום הפועל רמת גן מנצחת וחוזרת אל מאבקי העליה.


עירוני רמה"ש - הפועל עכו 2:4

עירוני רמה"ש מצליחה לקחת את שלוש הנקודות בקרב התחתית החשוב ויכולה לנשום לרווחה, בעוד מצבה של הפועל עכו בתחתית מחמיר והיא נשארת מתחת לקו האדום.

17 דקות מן הפתיחה הגיע כדור רוחב אל רגליו של שרון גורמזנו שחמישה מטרים בעט פנימה את הראשון שלו להיום. 

בדקה ה-35 עכו כבשה את שער השיויון המיוחל: פור בעט כדור שנהדף והגיע הישר אל יקיר שינה שמקרוב לא התבלבל והשווה את התוצאה.

על סף סיומה של המחצית גוזמרנו כבש את השני שלו והוריד את רמה"ש ליתרון 2:1 במחצית.

בדקה ה-56 ערן זהבי העלה את רמה"ש ל-3:1 לאחר שהוכשל ודייק מן הנקודה הלבנה. 25 דקות מאוחר יותר גל גבע, מחליפו של זהבי, כבש בעצמו והעלה ל-4:1 כשתומר תייר מצליח לצמק את התוצאה ל-4:2 לקראת הסיום ואינו משנה דבר.

הפועל בני לוד - הפועל רעננה 2:2

בדקה ה-17 כריסטיאנו דוס סאנטוס העלה את רעננה ליתרון 1:0, יתרון שהחזיק עד לשניות האחרונות לפני סיומה של המחצית, אז מוראד אבו ענזה השווה את התוצאה והקבוצות יורדות להפסקה בשיויון אחת.

מוראד אבו ענזה פתח את המחצית השניה כמו שסיים את הראשונה, כבש את השני שלו בדקה ה-46 ובני לוד ביתרון 2:1. רעננה לא ויתרה ושער עצמי של אסף בן מוחא בדקה ה-70 קבע את תוצאת הסיום, 2:2.

בני לוד מאבדת 2 נקודות חשובות אך נשארת זמנית במקום השלישי בשיויון נקודות עם הפועל חיפה הממוקמת שניה. הפועל רעננה עם שלוש נקודות מוצאת עצמה במקום השישי.


תגובות

3

טלספורט בפייסבוק