שניידר יפגוש את בן שמעון

אלכס שניידר מתכוון להגיע לישראל לפגישה עם המאמן המיועד רן בן שמעון. ובינתיים, באיחור, ניר לוין מחמיץ פנים לחלק מהשחקנים

שבת 05 אפריל 2008
אשר גולדברג
מכבי ת"א ואוהדיה במתח לקראת המפגש הערב נגד מכבי נתניה בבלומפילד. בקבוצה מצפים לאצטדיון כמעט מלא כשניצחון ראשון העונה על חבורתו של המאמן ראובן עטר, יוכל לאפשר את ההכנות לעונה הבאה. 

הבעלים אלכס שניידר מתכננן הגעה נוספת לישראל, בתוך עשרה ימים. שניידר ביקש להפגש עם המאמן רן בן שמעון ולתת לו את ברכת הדרך. בן שמעון אמור להגיש תוכנית עבודה מסודרת ומשופרת לראשי המועדון, אביב בושינסקי ועוזי שעיה.

המאמן היוצא ניר לוין שינה באיחור רב את התנהגותו כלפי השחקנים.  אלו מנסים ליצור אווירה של קלילות ואי איכפתיות, כשמדובר בעיקר ביאניק קמאנאן, רודי חדד וג'ונתן אסוס אשר מדביקים את חבריהם באימונים שאינם לשביעות רצונו של לוין.

שחקן בקבוצה אמר הבוקר:  "לוין היה יכול להיות המאמן גם בעונה הבאה בשקט. אבל הוא נתן לקבוצה לברוח לו מהידים כאשר לא עשה הפרדה בין הסמכות שלו, לשחקני הרכש. הזרים לא מילאו הוראות, עשו בלגאנים באימונים ולוין התעסק בהרצאות ארוכות שלא הוסיפו כלום חוץ מעייפות"

איך ההכנה למכבי נתניה?

"מקצועית על הנייר מושלמת, מקצועית על מגרש האימונים ממש כלום. מסרט וידאו ארוך על מכבי נתניה בו רק מדברים אי אפשר ללמוד כלום כי הדברים על המגרש הם ממש אחרים". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק