2

אוחנה במומ עם ערוץ הספורט

למאמן נבחרת הנוער שמועמד לבךת"ר ירושלים יש תחליף ראוי להשלמת הכנסה מכובדת: קיבל הצעה לחזור לערוץ הספורט ושוקל אותה בחיוב. בהתאחדות יאשרו לאוחנה לפרשן

שבת 09 אוגוסט 2008
אשר גולדברג ושלמה חסיד

ככל הנראה, אלי אוחנה לא יקבל מההתאחדות לכדורגל את השחרור לאמן את ביתר ירושליߝ, אך בימים האחרונים נודע כי אוחנה עשוי בכל זאת לזכות לשכר חודשי גבוה במיוחד ולא להסתפק רק בשכר מההתאחדות, זאת לאחר שהמאמן קיבל הצעה לפרשן בערוץ הספורט.

אוחנה היה בעבר אחד הפרשנים הראשיים במשדרי ליגת האלופות של ערוץ הספורט, אולם בשנים האחרונותȠהחליט להתרכז רק באימון. לפני פחות משנה הוא הצטרף לרדיו 99, בבעלות ארקדי גאידמק, והיה שותף להגשת תוכנית הספורט של התחנה, פעם או פעמיים בשבוע.

בעקבות מינויו למאמן נבחרת הנוער הפסיק אוחנה לפרשן בתוכנית, מאחר שבהתאחדות לא הסכימו שיפרשן את הכߓורגל הישראלי. עם זאת, ההצעה מערוץ הספורט ככל הידוע היא לפרשן כדורגל אירופאי, ככל הנראה את משחקי ליגת האלופות. 

ל telesport נודע כי ההצעה מערוץ הספורט גבוהה במיוחד, וצפויה להעניק לאוחנה הכנסה חודשית של עשרות אלפי שקלים. בהתאחדות הבהירו כי להבדיל מההצעה של בית"ר ירושלים, אין כל כוונה לעמוד בדרכו של אוחנה באם יבקש לפרשן לערוץ הספורט.

תגובות

טלספורט בפייסבוק