אתם נראים כמו נקבות

מאמנה של מכבי חיפה, רוני לוי, לא התבייש להתבטא באופן חריף לשחקניו במחצית המשחק מול בני יהודה: אני מתבייש בכם. אתם נראים כמו בנות. בני יהודה ניצחה משער של משה ביטון

שבת 05 אפריל 2008
אשר גולדברג

במחנה הירוק לקחו קשה את ההפסד 1:0 מול בני יהודה. רוני לוי, מאמן הקבוצה לא שמר את הדברים בלב והפעם שפך את הכל בפני השחקנים במחצית המשחק. 

רוני לוי, מאמנה של מכבי חיפה, אמר לשחקניו במחצית המשחק: "אני מתבייש לאמן אתכם. אתם נראים כמו בנות, כמו נקבות. זה רק יפגע בהם בהמשך העונה ובכלל". 

כעת מכבי חיפה מדורגת במקום ה-5 בטבלה עם 41 נקודות. מרחק של 5 נקודות מהמקום השני, שבו נמצאת מכבי נתניה. כרטיס לאירופה? לא אם תשאלו את יושבי יציע ג'.

בני יהודה לא נכנעת

מכבי חיפה אירחה מוקדם יותר הערב
{שבת} את בני יהודה למשחק שיכול להסתכם מבחינתה בשתי מילים בושה וחרפה. נדמה כי עזיבתו של רוני לוי לטובת אלישע לוי בסיום העונה העסיקה הרבה יותר את המארחת מאשר היכולת במגרש, ולאורך רוב הדקות השחקנים בירוק נראו כאילו הם משחקים בהתנדבות.

נועלת הטבלה, בני יהודה, שניצחה בשני המחזורים האחרונים ניצלה זאת בכדי לעלות ליתרון בדקה ה-39 מנגיחה של משה ביטון, ולזכות בשלוש נקודות חשובות ביותר. בעקבות הניצחון המרשים, בני יהודה שכבר הוכתרה כיורדת הבטוחה התקרבה עד לחמש נקודות בלבד מהמדורגת עשירית, הפועל ת"א, שתפגוש מחר את בית"ר ירושלים. 

מחצית ראשונה: זאת הקבוצה הגרועה בליגה?

בדקה ה-7 הגיעה ההזדמנות הראשונה במשחק לזכות מכבי חיפה. יניב קטן פרץ מצוין באגף ימין וחלף על פני שומרו בכדי לבעוט מ-5 מטרים לעבר השער, אך בשנייה האחרונה זאב חיימוביץ' בגלישה מתוזמנת הרחיק לקרן.

בדקה ה-10 בירם כיאל שלח טיל אדיר לעבר השער, ואינוגבה בהדיפה לא פחות מרשימה הציל את הכתומים מפיגור מוקדם. 

בדקה ה-24 טעות בהגנת חיפה איפשרה למשה ביטון להשתלט על הכדור בחופשיות מתוך הרחבה, אולם אקס מכבי ת"א שלח בעיטה סתמית לעבר היציע.

בדקה ה-38 אייל משומר העביר מסירה חלשה לעבר הרחבה, עומרי אפק במפגן טכני מרשים השתלט על הכדור ושלח בעיטה חלשה מהאוויר, אך שוב בני-דלה אינוגבה הצליח להדוף.

בדקה ה-39 אסי בלטון הרים כדור חופשי היישר לראשו של משה ביטון, שנגח מצוין לעבר הרשת והעלה את הכתומים ליתרון מפתיע. 1:0 לבני יהודה.  

מחצית שנייה: בני יהודה עדיין חיה ובועטת 

המחצית השנייה נפתחה בצורה מפוזרת למדי מבחינת מכבי חיפה. הירוקים אומנם החזיקו בכדור יותר מבני יהודה, אולם משחק מבולבל של ג'ובאני רוסו וחבריו לקישור עזרו לנועלת הטבלה לשמור על היתרון. 

בדקה ה-62 רוני לוי הימר על כל הקופה כאשר החליף את המגן הימיני, אייל משומר, לטובת החלוץ, רנאטו. 

בדקה ה-65 הקפטן בכתום, אסי בלדוט, שלח בעיטה חופשית אדירה ממרחק רב לעבר הפינה השמאלית, ומצא את ניר דוידוביץ' מוכן ומזומן בכדי להדוף.

בדקה ה-75 רנאטו הברזילאי בעט מ-16 מטרים לעבר השער, ושוב אינוגבה היה במקום. 

בדקה ה-82 רנאטו נעמד בדיוק באותה בלטה ממנה החמיץ רק לפני שש דקות, והפעם שלח בעיטה חדה לעבר הפינה הרחוקה אך לא הצליח למצוא את המסגרת. 

בדקה ה-88 אסי בלדוט יכול היה לסגור את הסיפור כאשר התרומם לכדור קרן ונגח מצוין, אך המשקוף מנע מבני יהודה שער נוסף. 

מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', אייל משומר (רנאטו, 62), דייגו קרוסה (אלון חרזי, 46), דקל קינן, פיטר מסיללה, בירם כיאל, ג'ובאני רוסו, ליאור רפאלוב אושרי גיטא, 80), עמרי אפק , יניב קטן ופאנטיני.

בני-יהודה: דלה אינוגבה, איציק עזוז, מילאן מרטינוביץ', זאב חיימוביץ', עוז ראלי, הרוויה קובצ'ביץ', לירוי צעירי (יאיר אזולאי, 90), סדריק ברדון, אסי בלדוט, אלירן עטר (תמיר כחלון, 69) ומשה ביטון (אימורו לוקמן, 86).

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק