לא מרוצים מהנקודה

מכבי ת"א עלתה בטבלה והשיגה נקודה חשובה במאבקי התחתית, אך את ניר לוין זה לא מספק. ראובן עטר: "הגענו ליותר מצבים מהם, והיינו ראויים לניצחון", על עתידו במועדון: "תשאלו אותי במחזור האחרון"

שבת 05 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

 

ניר לוין, מאמן מכבי ת"א, אמר בסיום: "כנראה שנגזר עלינו להיאבק ולהילחם ממש עד הסוף. היום, למרות שליטה ויתרון בהנעת הכדור ובהזדמנויות, לא ידענו להשיג את הניצחון. אנחנו לא מרוצים מנהנקודה, יש הרבה מה לתקן ולשפר. לא הצלחנו להשיג יתרון על נתניה בשערים. רצינו יותר, אבל זה עדיין לא היה מספיק". 

על היריבה לתחתית, מכבי הרצליה, שהשיגה ניצחון חשוב על אשדוד הוסיף לוין: "שמענו שהרצליה ניצחה לפני המשחק. לצופים זה יעשה ליגה מעניינת, לגבינו- השארנו את עצמנו במאבקים עד סיום העונה. ניאלץ להילחם, ופחות לשחק משוחרר כמו שרצינו. זו המציאות, זה מה שיש. נרים את הראש ונתכונן לשבוע הבא".

משה מישאלוב, קפטן הצהובים, הוסיף: "בשבוע הבא יש משחק מול קרית שמונה, ונצטרך לעשות שם את העבודה".

מאמנה של מכבי נתניה, ראובן עטר, היה מרוצה ממשחקה של קבוצתו: "נראינו בסדר גמור היום. לשחק נגד מכבי ת"א בבלומפילד, במצב שלהם, ולהראות כמו שנראינו- אני מרוצה. החבר'ה שלי צעירים, והיום לא מעט שחקנים שלנו לא שיחקו, וזה לא נראה על הקבוצה. מכבי במומנטום, נגדנו הם לא התעלו לרמה כזאת כמו שהתעלו מול בית"ר. הגענו ליותר מצבים מהם, והיינו ראויים לניצחון". 

"לגבי העונה הבאה? תשאלו אותי במחזור האחרון. אני מחוייב למטרות שלנו העונה, אנחנו עושים עונה מצוינת. אנחנו במקום השני, בחצי גמר גביע המדינה ואנחנו רוצים גם ליהנות מהדרך. למה להתעסק בעונה הבאה כשאני כ"כ נהנה ממה שאנחנו עושים בעונה הזאת? מבחינתי שהקבוצה תגיע לאירופה זה יהיה השגת המטרה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק