ניצן שירזי חתם בפת

פרסום ראשון: לאחר סירובו של גיא לוי, בפגישה לילית חתם ניצן שירזי עד לסיום העונה עם אופציה לעונה נוספת ומונה למאמן מכבי פ"ת

יום שני 07 אפריל 2008
אשר גולדברג
מאמן חדש למכבי פ"ת. לאחר פיטוריו המפתיעים של גיא לוזון, בפגישה לילית שנערכה חתם ניצן שירזי עד לסיום העונה עם אופציה לעונה נוספת.

 המצב של המלאבסים בכי רע, והם הצטרפו למאבקי התחתית. עוד לפני חתימתו של שירזי, התנהלו שיחות בין הקבוצה לבין גיא לוי שסיים את דרכו בנבחרת האולימפית.  לוי עצמו סירב להגיע לקבוצה.

שחקני מכבי פתח תקווה קפצו אל ביתו של גיא לוזון, כדי לרכך את המאמן, שמאוד רגיש בימים אלו ולחזק אותו כתוצאה מהמשבר של הקבוצה. בקבוצה ניסו לשכנעו לחזור אל עמדת המאמן.

לוזון התפטר ממכבי פתח תקווה


 גיא לוזון מאמנה של מכבי פתח תקוה הרים ידיים והתפטר מהקבוצה. לוזון החליט הבוקר לעזוב את הקבוצה לאחר שזו צברה עימו 5 נקודות מתוך 30 אפשריות.

לוזון הגיע לקבוצה לפני חודשיים במקום עופר פביאן שהחליף את יוסי מזרחי. הקבוצה ניצחה עימו רק פעם אחת והודחה מהגביע במשחק ביתי מול מכבי חיפה.

ראשי מכבי פתח תקוה נפגשו לפני הצהוריים עם מוטי איוניר, מאמן נבחרת הנערים ובדקו את האפשרות למנות אותו לתפקיד, אך איוניר סירב להצעה. לאחר מכן הציע עמוס לוזון את התפקיד למאמן הנבחרת הצעירה שמסיים את תפקידו בקרוב, גיא לוי, ונראה כי לוי יסכים להצעה.

המועמדים הנוספים למשרת המאמן הם ניצן שירזי שעזב העונה את בני יהודה ויוסי מזרחי אותו תנסה הקבוצה, אולי, להחזיר מקפריסין.

לוזון היה שבור אתמול בעקבות ההפסד המביך לבני סכנין 0:4 ולאחר התייעצויות ליליות החליט להתפטר.

נשיא הקבוצה ודודו של לוזון, עמוס לוזון אמר: "גיא הגיע אליי הבוקר עם פנים דומעות והודיע שהוא לוקח אחריות. ניסיתי לשכנע אותו במשך מספר שעות להישאר. דיברתי אל ליבו, האמנו שנצא לדרך חדשה, אבל הוא לא הסכים בשום פנים ואופן. הוא עזב ונאלצתי לקבל את ההחלטה. בקרוב נחליט מי יהיה המאמן במקומו".

המועמדים הנוספים למשרת המאמן הם ניצן שירזי שעזב העונה את בני יהודה ויוסי מזרחי אותו תנסה הקבוצה, אולי, להחזיר מקפריסין.

זוהי השנה השחורה בקריירה של לוזון. המאמן הצעיר החל את העונה בהפועל תל אביב, אולם פוטר משם אחרי 10 מחזורים בהם השיגה הקבוצה 6 נקודות ליגה.

בבוקר נשמעו בפתח תקוה קולות אחרים. מספר שחקנים גדול יסיים את דרכו בקבוצה, אך בשלב זה לא היתה כל כוונה להתעסק בנושא עד שמכבי פ"ת תחזור לנצח.

היו"ר, משה זוארץ, הבהיר חד משמעית: "העונה בשום אופן לא נחתים מאמן מספר 4. כולם בטוחים ביכולת של גיא לוזון לצאת מהמשבר ואולי כבר בשבת בקריית אליעזר נגד מכבי חיפה".

החלוץ עומר גולן המשחק בלוקרן הבלגית טילפן למספר שחקנים ועודד אותם.

פציעתו של הבלם והקפטן מוראד מגמאדוב מדאיגה את הצוות המקצועי ונראה כי ייעדר מהמשחק מול מכבי חיפה, 

אגב, לראשונה מזה 6 שנים סירב גיא לוזון להתראיין לתקשורת בסיומו של משחק.

ליאור אסולין ששיחק אצל לוזון בהפועל תל אביב ועבר לאופלון לימאסוול צפוי להצטרף בעונה הבאה למכבי פתח תקוה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק