לא מופתע מאחי ומאסייג

ניצן שירזי מפרגן ליעקב אסייג וחזי שירזי ואמר: "הם תרמו הרבה לבני יהודה כשחקנים וממשיכים לתרום כמאמנים. המשחק הקרוב מול אשדוד מול יקבע. הוא הצומת של העונה"

יום ראשון 06 אפריל 2008
שלמה חסיד

המאמן היוצא של בני יהודה, ניצן שירזי,  שעבד במועדון הכתום 5 שנים, ובמהלך העונה פרש מתפקידו אחרי 6 הפסדים ברציפות, הוא גם האח הצעיר של המאמן הזמני חזי שירזי.

בני יהודה ידעה ימים קשים מאז עזיבתו של ניצן והחלפתו באלי כהן, אך מאז עזב כהן ועל משרת המאמן השתלטו יעקב אסייג ואחיו של ניצן, חזי, בני יהודה השיגה שלושה ניצחונות רצופים כשהאחרון בסדרה היה מול מכבי חיפה אתמול.

הבוקר שוחחנו עם ניצן וביקשנו לשאול אותו מה הוא אומר על הקאמבק המופלא של שכונת התקווה והאם יש סיכוי שזה יגמר ב-HAPPY END.

ניצן שירזי אמר על ההתאוששות של בני יהודה: "אני לא מופתע. אני תמיד המשכתי להאמין בקבוצה הזאת ואנשים שדיברו אית, שמעו שאני אופטימי לגבי הקבוצה".

אחיך מצליח היכן שאתה נכשלת

"אני מפרגן מכל הלב למאמנים חזי שירזי ויעקב אסייג שתרמו המון למועדון בתור שחקנים וממשיכים לתרום להם בתור מאמנים, בהחלט מגיע להם כל הכבוד".

בני יהודה תישאר?

"לגבי בני יהודה, המשחק הקרוב נגד אשדוד הוא הצומת של העונה. אם בני יהודה תנצח, לדעתי היא תשאר בליגה. על אפשרויות אחרות אני לא רוצה לדבר".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק