כספי ייבחר בסיבוב הראשון

אביו של שחקן מכבי ת"א, שמעון כספי אמר הבוקר ל-TELESPORT: "סן אנטוניו מאוד רציניים לגביו, ייתכן שישאילו אותו עונה אחת למכבי או לקבוצה אחרת באירופה"

יום ראשון 06 אפריל 2008
שלמה חסיד

שאלה השאלות במכבי תל אביב לגבי העונה הבאה היא בראש ובראשונה האם עומרי כספי ישאר בקבוצה. מאז שעודד קטש עזב, כספי הפך לשחקן הישראלי הבולט במכבי תל אביב. וכעת עולה השאלה אם יצטרף בקיץ ל-NBA.

אביו של כספי, שמעון, המעורב מאוד בקריירה של הבן אמר הבוקר ל-TELESPORT: "לפי דעתי עומרי ויהפוך בקיץ הקרוב לשחקן הישראלי הראשון שנבחר בדראפט בסיבוב הראשון".

מי לדעתך תבחר בו?

"סן אנטוניו עומדת איתנו בקשר והיא הקבוצה הרצינית ביותר שיש כרגע. לפי המסתמן היא תבחר בו בסיבוב הראשון בדראפט, מה שיבטיח שעומרי יגיע לליגת הכדורסל הטובה בעולם".

אז בשנה הבאה הוא מעבר לאוקיינוס

"אם הוא ייבחר, השאלה אם כבר בעונה הבאה הוא ישחק בסן אנטוניו, כי קיימת אפשרות שסן אנטוניו או קבוצה אחרת שתבחר בו, תשאיל אותו לשנה אחת למכבי או לקבוצה אחרת באירופה בשביל שישתפשף עוד קצת".

אתה נשמע ממש אופטימי

"נכון, אבל הדראפט עצמו יערך בסוף יוני ואם לא תהיה הבטחה מקבוצה מסוימת שעומרי יבחר בסיבוב הראשון, כנראה שלא ניגש השנה לדראפט. לפי החוקים, עשרה ימים לפי הדראפט אפשר לבטל את ההרשמה ולנסות שוב בקיץ הבא".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק