עלו על הגל

הקואוצ'ר אלון גל היה מהגורמים שהטריפו את שחקני מכבי הרצליה לפני הניצחון על אשדוד. פרדי דוד, אריאל שיימן וגל מסבירים את תוכנית האימונים המעודכנת בחסות ערוץ 2

יום ראשון 06 אפריל 2008
שלמה חסיד
 חידושים והמצאות במכבי הרצליה. לא רק המסיבה הלוהטת בקוואן ביום חמישי בכיכובם של שחקני הקבוצה היא שהביאה את הניצחון על מ.ס אשדוד, אלא גם שיחה בין הקואוצ'ר, אלון גל לשחקנים לפני המשחק, היתה מהגורמים להעפלה אל מעל הקו האדום.

גל, כוכב הערוץ השני כיכב בשנה האחרונה בתוכנית "משפחה חורגת" אשר עוזרת למשפחות לצאת מהאוברדאפט והשבוע הוא החל להנחות את התוכנית "אלופים של החיים", אשר אמורה לעזור לילדים 

מי שחתום על הבאתו להרצליה הוא המאמן פרדי דוד שהסביר: "אלון גל הוא קואוצ'ר בעל רקורד. אחד שיודע להיכנס לראש של אנשים ולדרבן אותם להשיג את המטרות שלהם. חשבנו שזה יהיה במקום לדבר עם השחקנים ועובדה שזה הוכיח את עצמו".

אז אלון גל הביא את הניצחון?

"בהחלט היה לו חלק בהישג. אני חושב שהדברים שלו נכנסו לראש של השחקנים ובהחלט היה לזה השפעה במגרש. עובדה שניצחנו במשחק חשוב וכשמנצחים אז כל ההכנה שלפני המשחק מתבררת כמוצלחת".

ואלון גל עזר לך לקבל החלטות?

"אני לא חושב שאני פה הנושא. אני חושב שהבאנו אותו לדבר עם השחקנים מתוך מטרה מסויימת והוא עמד בה. להבא אם נחשוב שכדי להביא אותו פעם נוספת, לא נהסס". 

אתה ממליץ לקבוצות אחרות גם להשתמש בקאוצ'ר?

"למה לא? אני מאמין מאוד בשיטה הזאת. זו שיטה שהוכיחה את עצמה בכל התחומים במשק ואנשים שהלכו לקואוצ'רים מדווחים על שינוי גדול בחיים שלהם. אני מאוד בעד ואני חושב שגם השחקנים הגיבו טוב. אגב, מושג הקאוצ'ר בא דווקא מאימון של ספורט כשהכוונה היא בן אדם שתפקידו להשיג יותר מאנשים, ומי כמוני לא מזלזל בתפקיד כזה".

אז מי בעצם הביא את אלון גל, אתה?

"אריאל שיימן היה האיש שהכיר בינינו. אני פתוח לכל רעיון. כל דבר שיכול לעזור אני בעד. מראש באתי עם גישה חיובית, ואני חושב שלא הפסדתי פה".

אריאל שיימן מאשר ומאושר: "מגיע לאלון גל הרבה מילים חמות על העזרה שלו. אנחנו בהחלט מעריכים את עבודתו, אבל זה שייך לעבר, ואנחנו מתעסקים כבר במשחק הבא. אם יהיה אלון גל בעתיד, את זה החליט כל פעם לגופו של עניין".

אלון גל מסכם בצנעה מסוימת: "מאוד שמחתי ומאוד היה לי כיף להופיע בפני שחקני מכבי הרצליה שהם מקצוענים אמיתיים ורוצים מאוד להצליח. אם הצלחתי לעזור להם אני שמח. אני אוהב לנסות ולעזור ואני מאחל להם בהצלחה בהמשך הדרך בהישארות בליגת העל".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק