צריך להרים את הקבוצה

צביקה שרף חושש מהשפעת ההפסד של קבוצתו לבני השרון על בטחונם של השחקנים לקראת ברצלונה. אפי בירנבוים: "השחקנים שלי מלאי מוטיבציה ולא מפחדים מכלום"

יום ראשון 06 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

מכבי ת"א נכנעה הערב (ראשון) לבני השרון בתוצאה 79:78, ורשמה הפסד שלישי העונה לחניכיו של אפי בירנבוים. ביום חמישי צפוי לה משחק ביתי מול ברצלונה, שיכריע את זהותה של העולה לפיינל פור במדריד.

צביקה שרף, מאמן מכבי ת"א, אמר בסיום:
"צריך להרים את הקבוצה לקראת יום חמישי, כי יש לנו משימה מאוד חשובה. אנחנו צריכים להחזיר לשחקנים את הביטחון, שאני מקווה שלא נפגע עמוקות, ולהיות חזקים. באופן טבעי ההרגשה של השחקנים רעה, אבל התפקיד שלי ושל הצוות שלי הוא להרים אותם".  

על ההחטאה של דרק שארפ בסיום, שהכריעה את תוצאת המשחק: "בכדורסל הכל יכול לקרות, ועם זה צריך להתמודד. הובלנו כל המשחק עד שתי הדקות האחרונות, ואז קרו כל מיני דברים שונים ומשונים". 

על אי שיתופו של ניקולה וויצ'יץ' ברוב שלבי המשחק הוסיף שרף: "ניקולה לא התאים לסגנון המשחק הזה, ולהרכבים שבני השרון העלתה. ניקולה לא היה חסר היום". 

על העובדה כי בני השרון הכניעה את קבוצתו בפעם השלישית העונה: "אי אפשר להתעלם מזה שהפסדנו להם בפעם השלישית ברציפות, אבל כרגע זה לא מה שמעניין".

מאמן בני השרון, אפי בירנבוים, אמר בסיום: "זה משחק של דפיקות לב, משחק של מאני טיים, וזה היה משחק מאוד שקול. לא מאמין ששום שחקן ישראלי היה משאיר את דרק שארפ לקליעה הזאת. דרק זה אגדה בארץ, וכל ילד יודע לא לתת לו לזרוק את הכדור, אבל כנראה שהגיע לנו והוא פספס". 

"עשינו משהו גדול וזה הגיע לנו. השחקנים שלי מלאי מוטיבציה והם לא מפחדים מכלום. יש עלינו המון לחץ, אבל יש לי שחקנים שהוכיחו את עצמם ויודעים שהם יצטרכו לעמוד בלחץ הזה".
 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק