הפועל תא ירדה לליגה א'

הפועל ת"א ירדה לליגה א', לאחר שהובסה בביתה ע"י הפועל בארי 84:65. אייזנברג: נשחק בכל ליגה שנרצה, אולי אף בליגת העל. מכות בסיום בין הורי שחקני ת"א לאנשי בארי

יום ראשון 06 אפריל 2008
שלמה חסיד

קבוצת הכדורסל של הפועל תל אביב, ירדה הערב (ראשון) לליגה א'. האדומים הובסו 84:65 על ידי הפועל בארי והשלימו בכך ירידה של שתי ליגות בתוך שנתיים.

לפני שנתיים וחצי ויתר היו"ר והבעלים שאול אייזנברג, על ההשתתפות בליגת העל עקב מחסור
בתקציב.

הפועל תל אביב פתחה את העונה חלש ובמחזור החמישי מונתה שירה העליון למאמנת. באמצע העונה כי אייזנברג מנסה לחזק את הקבוצה, לאחר שצירף אליה 4 שחקנים ובראשם גיא ז'אנו, לשעבר שחקן נבחרת העתודה. 

שאול אייזנברג אמר הערב ל-TELESPORT: "נשחק באיזה ליגה שנרצה בעונה הבאה. יש לנו הרבה הצעות מקבוצות שרוצות לתת לנו את הזכות, כדי לתת לנו לשחק. הפועל תל אביב תשחק בכל ליגה שאני ארצה.

לאייזנברג יש גם משאלה אוטופית: "באופן תיאורטי אנחנו יכולים לשחק גם בליגת העל, אבל כדי שזה יקרה הפועל תל אביב צריכה תקציב של כ-4 5 מיליון דולר".

זה לא הספיק כאמור, הפועל תל אביב מוצאת את עצמה בליגה הרביעית. הירידה היום קבעה רישמית כי בעונה הבאה יערך בליגה א' דרבי בין הפועל תל אביב להפועל אוסישקין, הקבוצה אותה הקימו אוהדי הפועל תל אביב ושאינה רשאית על פי צו בית משפט להקרא הפועל אוסישקין תל אביב. 

בסיום המשחק הערב אירעה תגרה בין חלק מהורי שחקני הפועל תל אביב לאנשי הפועל בארי ומשטרת ישראל הגיעה במטרה להרגיע את הרוחות.

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק