רמלה השוותה את הסדרה

פלייאוף: במשחק השני בסדרה הצליחה אלופת המדינה לשמור על הביתיות ולנצח 65:71 את אלקטרה רמת השרון ובכך להשוות את הסדרה ל-1:1. רמת חן העפילה ל-0:2

יום שני 07 אפריל 2008
שלמה חסיד

 כיאה לסדרת פלייאוף, למרות שמדובר בשלב החצי, השוותה אליצור רמלה את הסדרה ל-1:1. אלופת ומחזיקת הגביע השיגה ניצחון מרשים 65:71 מול אלקטרה רמת השרון. 

אלי רבי, מאמנה של רמלה המאושר: "היה משחק עם לא מעט ירידות. הבנות נלחמו. בחצי הראשון היה מומנטום מצויין לרמה"ש, שכמעט ונפלנו. עשינו הגנה הירואית. 

"הניצחון הגיע לנו. המשחק הבא יהיה משחק מפתח. אני מקווה מאוד להוציא חצי נקודה". לקראת המשחק ביום חמישי: "היה היום פלייאוף אגרסיבי. אין לי ספק שיהיה משחק עצום ומעניין. משחקים יותר אגרסיבים".

אורנה אוסטפלד, מאמנת רמה"ש: "בהגנה עשינו התאמות. בהתקפה היינו חלשות מאוד. יש כאן שתי קבוצות טובות מולנו. צריכים להביא את זה למשחק הבא ולנצח". 

מהלך המשחק:

הרבע הראשון ראינו שרמת השרון הגיעה מוכנה למשחק. קולודני ודורי שמרו את האורחת בתמונת הרבע, שהסתיים ביתרון נקודה בלבד לרמלה - 21:22.ברבע השני רמת השרון שינתה את התוצאה ליתרון 6 נק' (26:32) במהלכו, אבל בסופו של דבר רמלה הפכה את התוצאה וירדה ביתרון 3 נק' במחצית - 32:35.

ברבע השלישי לא ראינו שינויים מרחיקי לכת, כאשר המשחק הצמוד נמשך. רמלה הפציצה, ושמרה את היתרון המינמלי  - 52:55. ברבע האחרון רמלה כבר הברחה ל-56:62, אבל אופי עצום של לימור מזרחי החזירה את רמה"ש לפיגור נקודה בלבד 62:61. בסופו של דבר רמלה שמרה על היתרון והשוותה את הסדרה - 65:71.

רמת חן שוב הפתיעה וקרובה מתמיד לגמר

הסדרה השנייה קצת שונה מהסדרה של רמלה/רמה"ש. מכבי רמת חן המפתיעה, גברה 68:78 בבית על בנות השרון ועלתה ל-0:2 בסדרה, מרחק ניצחון אחד בלבד מעלייה לגמר. 

משחק אגרסיבי ויעיל של המארחות מול החניכות של שיקי פלאח, שאיבדו את הראש בפלייאוף. הקבוצה שסיימה את העונה הסדירה במקום הראשון, איבדה מומנטום בזמן הקריטי של העונה. מקוויליאמס תרמה 20 נק' פלוס 13 ריב' אצל המנצחת, ביחד עם בראון שהוסיפה דאבל דאבל של 16 נק' ו-14 ריב'. אצל המפסידות היתה זאת וויליאמס עם 19 נק'.  

עדן ענבר, מאמנה של מכבי רמת חן , שעד כה רק מפתיעה לטובה אמר: "קשה להצביע על נקודה שניצחנו את המשחק. בסוף עשינו את הדברים הנכונים". 

לקראת ההמשך: "אני חושב שהסדרה הזאת פתוחה לחלוטין. אלה קבוצות שוות, עדיף להוביל 0:2 מאשר להיות בפיגור. כל משחק מתחיל מחדש".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק