הבור נהיה עמוק יותר ויותר

ליגת ווינר: מאמנה של הפועל ירושלים, דן שמיר, לא משדר אופטימיות לגבי המשך העונה: המצב לא פשוט. על סמי בכר: אסור לו לשפוט אותנו. יאור: צריכים להמשיך. קולמן: המומנטום היה מצויין

יום שני 07 אפריל 2008
שלמה חסיד

 מצב ביש בהפועל ירושלים. מחזיקת הגביע שוב פעם הפסידה 81:78 והפעם מול האחרונה בטבלה, עפולה גלבוע, שממשיכה להלחם על חייה.

מאמנה של הפועל ירושלים, דן שמיר, היה סוער בסיום: "אני לא יכול להסתכל שאנחנו לא טובים בהתקפה. הצלחנו לחזור בדקות האחרונות, אבל מעבר לזה היה שבלוניות ברבע האחרון. ביטחון מרגישים שמצליחים, שלא מצליחים זה ככה. אנחנו צריכים להשיב את הביטחון, היינו במצבים קשים. זה אחד המצבים הקשים, אנחנו מנסים להשתקם.  הבור נהיה עמוק יותר ויותר, נחפש זאת אצלנו ונצא מזה".

לגבי הפיינל פור: "ברור שכל הפסד מרחיק אותנו. לא מאמין בטבלה, היא רק התוצאה. צריכים למצוא את זה בתוכנו. יש את זה כאן. אנחנו מחפשים את זה". 

על השיפוט של סמי בכר, שחזר לשפוט דווקא את ירושלים: "זה לא מכובד לדבר לאחר הפסד, אבל אם שואלים אותי, סמי בכר לא יכול לשפוט את הפועל ירושלים. סמי אמר לי על העבירה, תשאל את עופר מתן מעיתון הארץ. הוא בא טעון למשחקים. מה נשתנה שבכר חזר לשפוט היום?". לגבי שיתוף פעולה אפשרי עם בלאט: "הוא לא אמר לי  שום דבר לגבי צסק"א".

מאמנה של המנצחת, אבנר יאור: "ככל שמתקדמת העונה, המשחקים נהיים יותר ויותר קשוחים. אם הצלחנו להעמיד אותם על הקו, אפשר לספוג דברים כאלה. לא צריך להסתכל על כל קבוצה כזאת או אחרת, צריכים להיות טובים ולנצח".

הגיבור של עפולה גלבוע, חנן קולמן: "המומנטום שלנו היה מצויין. אנחנו צריכים להמשיך ככה ולהלחם על העונה. הפציעה קצת הציקה לי היום במשחק".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק