דדש: יש שני גנרלים בקבוצה

היו"ר המיתולוגי של בית"ר ירושלים, משה דדש, נפגש עם ארקדי גאידמק אחרי נתק בין 3 שנים. בשבוע הבא פגישה נוספת בין השניים: "להחזיר הסמלים לבית"ר ירושלים."

יום שלישי 12 אוגוסט 2008
אשר גולדברג
 הבעלים של בית"ר ירושלים, ארקדי גאידמק נפגש עם יו"ר הקבוצה לשעבר, משה דדש, כדי לשמוע ממנו את התרשמותו על הנעשה בקבוצה וככל הנראהȠלמנות אותו ליועץ מיוחד למועדון.

את הפגישה יזם יגאל עמדי, סגן ראשי עירית ירושלים והמועמד מספר 2 בתנועת צדק חברתי לראשות עירית ירושלים (גאידמק מועמד מספר 1).

לאחר הפגישה בקיסריה אחרי נתק של שלוש שנים בין ארקדי גאיד۞ק למשה דדש, אמר היו"ר המיתולוגי ל-TELESPORT: "הדברים הולכים בכיוון הנכון, בשבוע הבא אפגש פעם נוספת עם גאידמק במטרה להחזיר עטרה ירושלמית להווה.

"אין לי ספק, שגם אורי מלמיליאן ואלי אוחנה יגיעו לבۙת"ר ירושלים ובסך הכל יש רצון וכוונות טובות." בנושא השידוך של לואיס פרננדז ויצחק שום התייחס דדש: "היום יש שני גנרלים על קבוצה אחת, בואו נראה איך הנורא יסתדר."

דדש הוסיף ואמר היום: "אני הייתי יו"ר הקבוצה שנים רבות ەאני מכיר היטב את בית"ר. אני רוצה תפקיד ביצועי כדי להכניס את רוח האש ואת ההתלהבות לבית"ר ירושלים, לקבוצה שאני וחבריי נתנו את הגוף והנשמה עבורה. שיהיה ברור, אני לא בא לפגוע באלי ארזי או בכל מישהו אחר במערכת וברור שההחלטה של גאידמק חייבת להיותȠכהתייחסות לנושא ניהולי גדול ומשודרג".

תגובות

טלספורט בפייסבוק