עבודה עברית 2

שני שערים הספיקו למאמן הישראלי, אברם גרנט, כדי להעפיל לחצי גמר ליגת האלופות לאחר ניצחון 0:2 על פנרבחצ'ה. מיכאל באלאק (4) ולמפארד (87) כבשו לצ'לסי. בחצי הגמר תפגוש צ'לסי את ליברפול

יום שלישי 08 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

מיכאל באלאק סידר לאברם גרנט יתרון מוקדם אבל כמו שהיתרון הזה הרגיע את אברם הוא גם הרדים כמעט את המשחק, כמעט ולא ראינו הזדמנויות או אירועים דרמטיים, עכשיו גרנט יצטרך לשבור את הראש ולחשוב איך הוא מדיח בשלב הבא את ליברפול.

 המזל מבחינתו שאת המשחק הראשון הוא מקיים בחוץ באנפילד ויוכל לגמור את הענין בבית בלונדון. בסה"כ גרט עם כל הקשיים רחוק עכשיו שלוש נקודות מאליפות באנגליה ושני משחקים בגביע אירופה. צ'לסי עשתה לאוהדיה הרבה דפיקות לב במהלך 90 הדקות, במיוחד בשל העובדה שדידיה דרוגבה הציג משחק אגואיסטי וקבלת החלטות רעה שהכדור היה אצלו ברגלים.

רק פריצה של מייקל אסיין בדקה ה-87 סידרה לאוהדים וללמפארד את השער השני שהרגיע את אברם. הערב הזה קבע דבר אחד ברור תהיה נציגות ישראלית על הדשא בגמר ליגת האלופות במאי הקרוב במוסקווה או אברם גרנט או יוסי בניון. 
 
מחצית ראשונה:

צ'לסי פתחה את המשחק בסערה, בדקה הרביעית מיכאל באלאק העלה את צ'לסי ל0:1: כדור חופשי של צ'לסי הגיע היישר לראשו של מיכאל באלק שנכנס לרחבה ותוך כדי תנועה נגח את הכדור במדויק לרשתו של דמירל. 

צ'לסי לא עוצרת ו-4 דקות לאחר השער, בדקה ה-8, קלו פרץ באגף השמאלי והעביר כדור משולם לעברו של ג'ו קול שמחמישה מטרים הדביק את הכדור היישר לעמוד השער.

החל מהדקה ה-10 נרגעה צ'לסי ולא הגיע להזדמנויות ממשיות, גם פנר' לא הצליחה לחדור את הגנת הכחולים. הרגע המשמעותי של המחצית הראשונה הגיע בדקה ה-26, קודוצ'יני שעלה בהרכב כשוערה של צ'לסי לאחר שפטר צ'ך נפגע באימון סימן לספסל שהוא לא מסוגל להמשיך בשל פציעה בשריר, הילאריו שוערה השלישי של צ'לסי עלה מהספסל. עד לסיום המחצית הראשונה המשחק התנהל בצורה רגועה ללא הזדמנויות משמעותיות לשתי הקבוצות.

מחצית שניה

המחצית השניה נפתחה בצורה חלשה, צ'לסי אומנם הגיעה לחצי הזדמנות של דרוגבה בתוך הרחבה אבל דמירל שוערה של פנר' היה במקום ועצר את יריבו.

פנרבחצ'ה פתחה גם היא את המחצית השניה בצורה מצויינת ושלטה כמעט לכל אורך חצי השעה הראשונה של המחצית השניה ושלחה שחקנים רבים להתקפה אבל לאל הצליחה לסכן בצורה משמעותית. בדקה ה-76, התעוררו שחקניו של אברם גרנט ודרוגבה הגיע להזדמנות מצוינת מול דמירל שיצא בצורה חזקה והרחיק את הכדור לפני שדרוגבה הגיע.

בדקה ה-81, שתי הזדמנויות מצוינות לטורקים גונול בנגיחה מצויינת למסגרת, הילאריו היה במקום כדי לעצור מיד לאחר מכן קאזים קאזים בבעיטה מ-18 מטרים חזק למסגרת ושוב פעם הילאריו שוערה השלישי של צ'לסי עוצר את הכדור. 

שלוש דקות לסיום המשחק, בדקה ה-87, הכפיל פרנק למפארד את היתרון של צ'לסי ל0:2: אסיין עם פריצה מצויינת באגף הימני עבר שני שחקנים ושלח כדור חזק לרחבת החמש, למפארד תוך כדי תנועה דחק את הכדור פנימה 0:2 לאברם ולצ'לסי.

הרכבים:

צ'לסי: 
קודוצ'יני, אשלי קול, מקללה, מייקל אסיין, פבריסיו קרבאליו, פרנק למפארד, ג'ו קול, דידייה דרוגבה, מיכאל באלאק, קלו וג'ון טרי.

פנרבחצ'ה: וולקן דמירל, לוגאנו, ודרסון, קאזים קאזים, אוורליו, אלכס, סמית סנטורק, מאלדונדו, אדו, גוקאן גונול, דייויד.
 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק