מצלמה מיוחדת על הישראלים

ספורט 1 נערך לתחילת שידורי הפרמייר ליג בשבת: מצלמה מיוחדת תעקוב בכל משחק אחר אߨבעת הישראלים המשחקים בו. מנכ"ל ספורט 1: נעניק לצופה הישראלי חווית צפייה שטרם הייתה כמוה

יום רביעי 13 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

 ספורט 1 נערך לתחילת שידורי הפרמייר ליג – ליגת העל האנגלית שיחלו בשבת הקרובה עם מחזור הפתיחה של הליגה. לקראת עונת המשחקים 2008-2009 חתם ערוץ ספורט 1 על הסכם עם חברת IMG, מפיקת שידורי הפרמייר ליג, ולפיו מצלמה מיוחדת תעקוב במהלך כל המשחק אחר השחקנים הישראלים המשחקים בליגה הנחשבת לטובה בעולם.

 מדובר בפעם הראשונה בה תוצב מצלמה באצטדיונים בחו"ל שכל תפקידה הוא לעקוב אחר הלגיונרים הישראלים. על פי ההסכם, בכל אחד ממשחקיהן שלĠליברפול, בה משחק יוסי בניון, מנצ'סטר סיטי, בה משחק טל בן חיים, פורטסמות', בה משחק בן סהר, ובולטון, בה משחק תמיר כהן, תוצב מצלמה ייחודית שתתמקד אך ורק בביצועיהם של השחקנים הישראלים. התמונה תעבור  למרכז הבקרה של שידורי ספורט 1 ותשולב, בזמן השידור, על פә שיקולי העריכה בארץ. המצלמה הייחודית תאפשר לקהל חובבי הספורט בארץ לעקוב אחר השחקנים הישראלים גם כאשר השידור המרכזי מתמקד באירועים אחרים במגרש.

יצויין כי כבר בעונה שעברה ערך ספורט 1 פיילוט ובו מצלמה מיוחדת עקבה אחר אברהם גרנט לאורך כל משחקי צ'לסי. ۔פיילוט זכה לעניין רב מצד קהל חובבי הספורט בארץ, אולם זו הפעם הראשונה בה יוצבו מצלמות שיעקבו אחר ביצועי השחקנים הישראלים בליגות בחו"ל.

שידורי ליגת העל האנגלית יחלו בסוף השבוע הקרוב עם חמישה שידורים ישירים שיתפרשו על פני שבת וראשון. המשחק המסקר۟, מבחינת הצופה הישראלי, יפגיש ביום ראשון את פורטסמות' של בן סהר עם צ'לסי של סקולארי. משחקים נוספים של הלגיונרים הישראלים שיועברו בשידור ישיר הם המפגש בין בולטון לסטוק סיטי ובין סנדרלנד וליברפול. שני המשחקים יתקיימו בשבת.

בסך הכול יועברו במהלך העונ۔, בשידור ישיר,  למעלה מ-150 משחקים מהפרמייר ליג. מרבית המשחקים יועברו בספורט 2 בימים שבת וראשון וחלקם בימי רביעי. השדרן המרכזי של משחקי הפרמייר ליג יהיה לירן שכנר ואליו יצטרפו מאיר איינשטיין, שלומי דניאלי ושרון ניסים. צוות הפרשנים של הערוץ יכלול את זאביק זלצר, אלון חזן, אייל לחמן וניר לוין.

לקראת פתיחת הליגה האנגלית והשידורים אומר היום אדר זהבי, מנכ"ל ספורט 1, כי מעבר לעניין הרב אותו מגלים חובבי הספורט בארץ בליגה האנגלית, הנחשבת לליגה הטובה והמעניינת בעולם, השנה נראה כי כל ארבעת הלגיונרים הישראלים אכן צפויים לתפוס מקום בהרכבי הקבוצות. "העניין האמיתי של חובבי הספורט הוא לצפות במשחקים ישירים ולכן אנו מתמקדים בהעברת כמה שיותר משחקים ואירועי ספורט בשידור חי. על מנת להעצים את חווית הצפייה של חובבי הכדורגל בארץ אנו נשים השנה דגש על ביצועיהם̠והישגיהם של השחקנים הישראלים באירופה ונאפשר לצופים חווית צפייה שטרם היה כמוה".

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק