הלילה של הישראליות

היום הגדול של 3 הנציגות הישראליות בגביע אופ"א: הפועל תל אביב מול הקבוצה הסרבית, וויוודינה, נתניה מול מורה והפועל קרית שמונה בבולגריה מול ליטקס לובץ

יום רביעי 13 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
 
משחק מספר 66: וויוודינה - הפועל תל אביב

הפועל תל אביב יוצאת למשחק הראשון בסרביה, מול וויודינה. הקבוצה המארחת, עדיין לא פתחה את העונה בליגה המקומית, שאמורה להתחיל ביום שבתה קרובה. בסיבוב הקודם עברו הסרבים ߐת הקבוצה מאזרבגי'אן החלשה. 

הפועל תל אביב מגיעה יותר נחושה למשחק. לאחר הניצחון בסיבוב הקודם מול הקבוצה מסן מרינו, חייבים לחזור עם תוצאה טובה ממשחק החוץ. 

הפועל תל אביב הרבה יותר טובה מיריבתה, אבל גם תיקו עבור קבוצה ישראӜית במשחק חוץ, זו תוצאה מבורכת. ההימור: X, היחס: 2.8

משחק מספר 71: ליטקס לובץ - הפועל קרית שמונה

עצם העובדה כי קבוצתו של מישל דיין נמצאת בסיבוב השני בגביע אופ"א, זו כבר סיבה למסיבה. הפועל קרית שמונה יוצאת לבולגריה למפגש מול ליטקס. כזכור, לפני כשנתיים, מכבי חיפה פגשה את ליטקס בסיבוב השלישי בגביע אופ"א, ניצחה והעפילה לבתים. 

ליטקס כבר פתחה רשמית את הליגה הבולגרית בשבת האחרונה. ליטקס, ניצחה במשחק הפתיחה 0:3 בחוץ את סלאביה סופיה. 
̊
קרית שמונה נחשבת לקבוצה פחות חזקה ותתקשה מאוד במשחק החוץ מול הקבוצה הבולגרית ותחזור עם הפסד מינמלי. ההימור: 1, היחס: 1.4

משחק מספר 81: מכבי נתניה - צ'רנו מורה

לאחר ההפסד מול בני יהודה במסגרת גביע הטוטו, אמר מאמן הקבוצה, לותר מתיאוס כי מה שתראו מול היריבה הבולגרית זה לא אותה יכולת. 

הקבוצה הבולגרית מנגד, מגיעה לאחר ניצחון במסגרת פתיחת העונה בליגה המקומית. בסיבוב הקודם ניצחה וארנה 0:9 בסיכום שני המשחקים, את סאנט גוליה מאנדורߔ. 

נתניה עומדת כעת במבחן התוצאה, ועבור לותר מתיאוס, זו טבילת האש הרצינית הראשונה. הוא חייב להפיק תוצאות ומהר. ההימור: 1, היחס: 1.5

בהצלחה למהמרים...

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק