אחזיר את שבצ'נקו למילאן

איטליה: ראש ממשלת איטליה לשעבר ונשיא מילאן בהווה, סילביו ברלוסקוני, כרגיל לאדם פולטיקאי בשכמו ומעלה מתכנן את העונה הבאה בסן סירו. גם רונאלדיניו בתוכניות

יום רביעי 09 אפריל 2008
אייל כהן
מצבה העגום של מילאן מחייב שינוי מיידי: נשיא הקבוצה, סיליביו ברלוסקוני מתחייב לשינויים לקראת העונה הבאה, ואי אפשר לדעת םם הם יגיעו בכלל אפילו למוקדמות ליגת האלופות.

השמועות מדברות על חזרה אפשרית של חלוץ צ'לסי בהווה,  אנדריי שבצ'נקו האוקראיני לסן סירו: "אני מנסה להחזיר את שבצ'נקו חזרה הביתה, ויש סיכוי גבוה שזה יקרה. אנחנו מתגעגעים אליו" - אמר ראש ממשלת איטליה לשעבר. 

כאמור שבצ'נקו עצמו הגיע לפני כשנתיים לסטמפורד ברידג', שיחק עד כה במדי צ'לסי רק 43 פעמים, וכבש בה סך הכל 43 שערים. במילאן הסיפור היה הרבה יותר שונה. במדי הרוסונריי, כבש האוקראיני 127 שערים מתוך 208 משחקים, בהם בילה 7 עונות בסן סירו, שבהחלט מוסיפים לגעגועים העזים.

לא רק שבצ'נקו בתוכניות של המאסטרו ברלוסקוני, אלא בנוסף גם השם של רונאלדיניו מככב בעיר האופנה בארץ המגף. בינתיים המטרה לשנות את פניה של מילאן חזרה כמו בשנים האחרונות, כדי לתת לאוהדים שוב פעם להתרגש מחדש, כאשר שומעים את השם מילאן באיטליה. 

לגבי רונאלדיניו? ספק אם המאסטרו הברזילאי שנעלם בברצלונה העונה ולמעשה סיים את העונה מבעוד מועד ימשיך בקאמפ נואו: "אני אדבר גם איתו במשך השבועות הקרובים" אמר ברלוסקוני. 

מילאן ידועה גם בהחתמות שונות שלא צלחו במדיה. זוכרים את ריבאלדו? הפנומן הברזילאי גם כן היה מסוכסך אז בברצלונה, שרצתה להיפטר ממנו, אז מילאן עטה על המציאה. ריבאלדו כאמור לא מצא עצמו בסן סירו ועזב כעבור שנה ליוון, כאשר שיחק רק 22 משחקים וכבש 5 שערים.

תמונות: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק