לוי ישחרר 7 שחקנים לפחות

אלישע לוי לא לא מצהיר זאת, אך על פי המדיניות של יעקב שחר ישוחררו מהקבוצה לפחות שלושה זרים וארבעה ישראלים. לוי ישוחח עם אלון חרזי וג'ובאני רוסו ויבהיר להם את מעמדם

יום חמישי 10 אפריל 2008
אשר גולדברג
מכבי חיפה אמורה לבצע בקיץ, לקראת העונה הבאה, מהפך ענקי בסגל השחקנים. יעקב שחר רוצה קבוצה מחויבת על כר הדשא, קבוצה שתתחבר לאוהדים ולא חבורה שגרמה המון שעות של אכזבה.
 
לצוות המקצועי החדש ברור שהשחקנים הנוכחים סיימו בחלקם הגדול את דרכם הספורטיבית בעידן החדש.

אלישע לוי ועוזרו, גיאורגי דראסיליה, יכינו את התוכנית ואת הביצוע יבצעו כאשר העונה תסתיים וכל זאת אחרי שיחות קבוצתיות ואישיות.

בראש המהפך המתבקש נמצאים מי שיעזבו מסיבות ביאולוגיות של גיל, אחרים מסיבות מיקצועית. מבין הזרים כבר ברור שדייגו קרוסה הארגנטינאי וקאמיוקו פאנטיני לא ימשיכו. רנה לימה הארגנטינאי שטס לעבור ניתוח, לא יחזור כשחקן. אלישע לוי עדיין לא החליט בנושא מאסיללה מדרום-אפריקה ורנאטו הברזילאי.

שיחות אישיות עם קלפים פתוחים ואמת יקיים אלישע לוי עם אלון חרזי וג'ובאני רוסו. לחרזי יש אפשרות להשתלב בצוות המקצועי. נראה כי מחנה האימונים יהיה באוסטריה כשמשחקי אימון יתוכננו במהלכו. 

אלישע לוי מתכנן בעוד מספר ימים פגישה גם עם יעקב שחר בו תוצג רשימת המשימות לקיץ הקרוב. מהקבוצה ישוחררו לפחות שבעה שחקנים, שלושה מהם זרים כשלמעשה מלבד ניר דוידוביץ', דקל קינן, בירם כיאל ויניב קטן אין בסגל של  מכבי חיפה שחקנים שבטוחים במעמדם לגבי העונה הבאה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק