לותר מתיאוס חתם בנתניה

פרסום ראשון: דניאל יאמר ולותר מתיאוס נפגשו בגרמניה וחתמו על חוזה שינחית בנתניה את הכוכב הגרמני לשנתיים הקרובות. יאמר: "זה כבוד גדול בשבילנו". מתיאוס: "אני שמח לבוא לישראל"

שבת 12 אפריל 2008
אשר גולדברג

הבעלים של מכבי נתניה, דניאל יאמר, נפגש אתמול בערב בגרמניה עם המאמן וכוכב העבר הגרמני לותר מתיאוס וסיכם איתו כי יאמן את מכבי נתניה שנתיים החל מהעונה הבאה. 

מתיאוס אמר אתמול: "אני שמח לבוא לישראל. אני מגיע כדי לזכות בתארים. יש במכבי נתניה קבוצה טובה עם שחקנים צעירים שאני רוצה לקדם ולעבוד בשיתוף פעולה מלא עם המבוגרים והמנוסים יותר וביחד ליצור שילוב שיצליח". 

דניאל יאמר הוסיף:"זו המתנה הכי גדולה שאני יכול לתת למדינת ישראל לרגל חגיגות ה- 60 שלה וגם למעני. מדובר באיש כדורגל נפלא והערצתי בחיי. הוא יכול לעשות רק טוב למכבי נתניה, לענף הכדורגל בארץ, לספורט ולמדינה. זה דבר מיוחד מאוד למדינת ישראל ולגרמניה".

מוקדם יותר אתמול פרסמנו:

במכבי נתניה מצפים בדריכות להודעה של דניאל יאמר על החתמתו של הגרמני לותר מתיאוס למנג'ר הקבוצה.

יאמר מטפל בנושא באופן אישי, כשרק המקורבים אליו ביותר מדווחים על הפרטים המלאים.

יאמר השוהה בגרמניה, אמור להיפגש בתוך 24 השעות הקרובות של סוף השבוע עם לותר מתאוס לסגירה רשמית על הגעתו לעמדת המנג'ר.

מספר גופים מסחריים בגרמניה מובילים את המהלך להגעת מתאוס, שאם אכן יוחתם הנושא יתפוס כותרות ענק בגרמניה.

במכבי נתניה מתכוננים למשחק מחר נגד הפועל ת"א, כשכולם כולל ראובן עטר מבקשים לסיים עונה זו בצמרת, בהישג שיא בליגה ובגביע המדינה.

שחקן במכבי נתניה: "אם מכבי נתניה תסיים במקום השני ותעפיל לגמר הגביע, זה יהיה הישג ששום מאמן עתידי, כולל לותר מתיאוס, לא יוכלו לחזור עליו".

אוהדי מכבי נתניה רכשו כ-3500 כרטיסים למשחק חצי הגמר מול בית"ר ירושלים. המכירה נמשכת גם היום ומחר לפני המשחק מול הפועל ת"א.


תגובות

b

טלספורט בפייסבוק