רונאלדיניו ושבצ'נקו במילאן

לאחר שמועות והרבה ספקולציות, סגן נשיא מילאן אדריאנו גליאני הודיע היום והצהיר: "סיכמנו הכל, נותר רק לחתום".

יום שישי 11 אפריל 2008
אבירם גולדשטיין

 
לאחר הדחתה של מילאן מליגת האלופות העונה, ע"י ארסנל הבטיחו הבעלים של הקבוצה ברלוסקוני וסגן הנשיא של הקבוצה גיאלני כי יעשו הכל כדי לחזק את הקבוצה לקראת העונה הבאה.

היום (שישי) סגן נשיא המועדון, אנדריאה גליאני הצהיר ואישר את השמועות של השבועות האחרונים כי רונאלדיניו ושבצ'נקו ילבשו את ה"רוסונרי" בעונה הבאה. גיאלני: "שבצ'נקו ורונאלדיניו יהיו שחקני מילאן בעונה הבאה ב- 180%. סיכמנו בין הצדדים את הכל וכעת נותר לנו רק לחתום על החוזים של שניהם".

עלות העסקה של השניים מוערכת בשווי של כ- 40 מיליון יורו ולפי דבריי גיאלני היד של מילאן עוד נטויה והיא עדיין לא סיימה את רכישותיה לקראת העונה הבאה, כאשר השם החם ביותר בתקופה האחרונה שיגיע לסאן סירו הוא זמברוטה מגינה של ברצלונה ונבחרת איטליה.

בשבוע האחרון התחזקו השמועות, הידיעות והכתבות בדבר הקשר ה"סודי" שנרקם בין ראשי מילאן לרוברטו אסיס, סוכנו ואחיו של רונאלדיניו וכעת אפשר לומר כי רונאלדיניו ישתף פעולה בעונה הבאה עם קאקא, פאטו ופירלו בהתקפת מילאן, ובל נשכח כי רונאלדו הצהיר כי ישמח לחזור למילאן לאחר שיחלים מהפציעה.

לאחר שעזב את מילאן, לפני שנתיים חוזר שבצ'נקו, "שבה", אל המדים החדשים ישנים שלו ואוהדי הקבוצה יכולים רק להתמוגג מאושר על שיתוף הפעולה הצפוי שלו עם פאטו, קאקא וכמובן הרכש הטרי רונאלדיניו וינסה לשחזר את ימיו היפים במועדון האיטלקי לאחר שנות "היובש" שלו בסטמפורד ברידג'.

תמונות: רויטרס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק