מגידי איכזב בריצת המכשולים

איתי מגידי, הא۪לט שרץ 3000 מטרים מכשולים, איכזב מאוד הבוקר (שבת), לאחר שסיים אחרון במקצה השלישי, מגידי היה רחוק מהשיא אשר השיג בטורניר מץ. האצן סיים בזמן של .9:05.25

שבת 16 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
האצן שמתאמן באוניברסיטת קלמזון, איתי מגידי אכזב מאוד הבוקר בריצת 3000 מטרים מכשולים, לאחר שסיים אחרון במקצה השלישי. בנוסף האצן הישראלי היה רחוק מהשיא אשר השיג בטורניר מץ  אשר נערך רק לפני חודש וחצי בצרפת (8:24).

 מגידי הבטיח את השתתפותו באולימפיאדת בייג'ין  בטורניר מץ, שם השיג תוצאה של 8:24.14,זמן שנתן לו את הקריטריון לריצת 3000 מטר מכשולים. האצן התחיל את̠המרוץ לא טוב, כאשר הוא רואה את הרצים האחרים הרחק מאחור כבר בפתיחת המרוץ.

ככל שהתקדם לו המרוץ הפער בין מגידי לדבוקת הרצים האחרים רק הלך ותפח לו. שלושה סיבובים לסיום המרוץ, האחרון פיגר כבר בפער של 200 מטרים. האכזבה מהאצן הייתה עצומה, ۛאשר הוא מסיים את המסלול בפיגור של סיבוב שלם בדרך למקום האחרון מתוך 13 רצים.

בסיום הסביר מגידי את פשר היכולת החלשה: "ביום שלישי נפצעתי בברך ימין וניסינו כל מיני דברים כדי להכשיר אותי. בסופו של דבר כן הצלחתי להגיע לזינוק ולסיים אבל זה לא הӜך. לא חלמתי שזה יקרה לי. גם עכשיו אני עומד רק על צד שמאל וצולע בהליכה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק