'טביב קרוב להפועל תא'

על פי מספר מראשי הכדורגל בישראל, אלי טביב קרוב לכניסה לשותפות עם מוני הראל או שירכוש את הקבוצה. איש העסקים, איתן ספיר הוא האיש שאמור לאייש את העמדה של טביב בכפר סבא

יום שלישי 19 אוגוסט 2008
אשר גולדבתג
אלי טביב מתקרב לכניסה לשותפות בהפועל תל אביב עם מוני הראל, כך טוענים מספר בכירים בכדורגל הישראלי.

בסוף השבוע פורסמו הידיעות הראשונות לפיהם טביב (הבעלים של הפועל כפר סבא) בדרך לרכישת הפועל תל אביב ואתמול בערב אמר אחד האנשים הבכירים בענף ߛי: "על פי הידוע לי, טביב בדרך לסכם הכל. יש כמה בעיות טכניות. לא ברור האם זה יקרה במיידי או שתידרש תקופת צינון מסוימת, אבל טביב ייכנס לשותפות עם הראל כמעט בוודאות או שירכוש את הקבוצה". משה תאומים וסמי סגול, מבעלי הפועל תל אביב כבר יודעו בנוו۩א.

 איתן ספיר הוא האיש שאמור לעלות לכותרות בימים הקרובים בעקבות רצונו לרכוש את המועדון של הפועל כפ"ס מידיו של אלי טביב. למעשה אלי טביב נכנע לגל הביקורות שהופנו כלפיו מצד הקהל, לאחר שהקבוצה ירדה ליגה ולא נותרה בידיו ברירה אלא לחפש רוӛש ראוי שייקח את הקבוצה תחת חסותו.

אותו איתן ספיר הוא שותפו וידידו  של טביב בעסקיו בארץ ובחו"ל והוא מי שאמור להוביל את הקבוצה לעידן חדש. הנושא למעשה סגור עקרונית, אך מה שנותר כרגע הוא להעביר את הקבוצה מידיו של טביב אל ספיר בהתאחדות לכדורגל.

המשימה הראשונה שעליה יצהיר ספיר היא חזרתה של כפ"ס לליגת העל בתום העונה הנוכחית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק