סכנין בדרך לאירופה

בני סכנין ניצחה את הפעול כפ"ס 0:2, סכנין בדרך לאירופה, הפועל כפ"ס בדרך לקרבות הישרדות במחזורים האחרונים. בוזגלו (15) כבש לסכנין, יבוריאן (63) עם השני

שבת 12 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
בני סכנין ניצחה הערב את הפועל כפ"ס המידרדרת של אלי אוחנה וקבעה שהפועל כפ"ס תיאלץ להילחם על חייה בליגה הראשונה עד לסיום העונה.

סכנין פתחה את המשחק מצוין ולא הפסיקה לתקוף במהלך המחצית הראשונה, בדקה ה-15 נהילו מאור בוזגלו ואיליה יבוריאן משחק צירופים יפייפה בדרך לשערו של לויטה, יבוריאן הרים כדור היישר לראשו של בוזגלו שבקלות נגח פנימה ו-0:1. סכנין יכלה להכפיל את התוצאה עוד במחצית הראשונה אבל לא הצליחה לנצל את ההזדמנויות הרבות אליהן הגיע.

במחצית השניה הפעם היה זה תורו של יבוריאן שניצל טעות בהגנת כפ"X שניסתה לתפוס אותו בנבדל שכמובן לא היה, יבוריאן התקדם אל עבר השער וכבש 0:2 לסכנין שנמצאת על הדרך הנכונה לאירופה בשנה הבאה.

הרכבים:

בני סכנין:
מאיר כהן, עבד ראבח, יה-יה פטי, ליאוניד קרופניק, באסם גנאים; ג'ון קולמה, לוקאש סורמה, חאמד גנאים, מאור בוזגלו; איליה יברויאן, בוגדאן אפוסטו.

הפועל כפ"ס: אוהד לויטה; אורי אוזן, לירון זרקו, גיל קין, עידן שום; אלירן סימון, אביחי ידין, קובי מויאל, מאור מליקסון, אבי כנפו; סמואל יבואה.

מחצית ראשונה: 

דקה 11:
כדור חופשי של בוזגלו הגיע היישר לראשו של אפוסטו  שנגח לעבר השער אבל פיספס את המסגרת.

דקה 15 מאור בוזגלו העלה את סכנין ל0:1: משחק צירופים יפייפה בין יבוריאן לבוזגלו והאחרון נכנס לרחבה ונגח כדור שקיבל מחברו היישר לרשתו של לויטה ו0:1 לסכנין. 
 
דקה 23:  טעות של מאיר כהן השעירה את שערו פרוץ ופנוי, בעיטה של זרקו מכפ"ס  והכדור פגע ביבואה מקבוצתו שלו שעמד על קו השער ומנע מהכדור להיכנס אל רשתו של כהן. 

סכנין לא מפסיקה לתקוף ובדקה ה-31: לוקאש סורמה ניסה את מזלו ממרחק של כ-20 מטרים ולויטה היה במקום. 5 דקות לאחר מכן בדקה ה- 36, פריצה של בוזגלו מימין עבר את כל הגנת כפ"ס ובעט לגופו של לויטה.

מחצית שניה:

המחצית השניה נפתחה בטעות נוספת של מאיר כהן בדקה ה-46, שיצא לא טוב והשאיר את השער שלו ריק ופנוי, יבואה ניסה את מזלו אבל בעט את הכדור לחוץ.

דקה 63: יבוריאן הכפיל את יתרונה של סכנין: איליה יבוריאן ניצל טעות בהגנתה של כפ"ס שניסתה לתפוס את השחקן בעמד נבדל , ניסיון זה לא הצליח ויבוריאן כבש 0:2.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק