שום היזהר, נתניה בדרך אליך

מכבי נתניה הביסה 0:3 את הפועל ת"א והיא מוכנה ומזומנה למשחק חצי הגמר ביום רביעי מול בית"ר ירושלים. שכטר(30, 84) כבש לנתניה, ימפולסקי (90) קבר את השלישי. אלי גוטמן:"אנחנו קבוצה לא יציבה"

שבת 12 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
 מכבי נתניה הביסה הערב את הפועל ת"א במסגרת המחזור ה-28 בליגת העל, נתניה הציגה יכולת מצויינת לאורך כל המשחק. איתי שכטר היה המוציא לפועל העיקרי של רואבן עטר. בדקה ה-30 שכטר הפתיעה את אניימה ובעט כדור מזוית קשה היישר לרשתו של השוער האדום. 

את המחצית השניה פתחו האדומים דווקא בסערה וניסו להשוות במהירות עם פתיחת המחצית אבל לא הצליחו לנצל את ההזדמנויות אליהן הגיעו. בדקה ה-84 איתי שכטר עבר בקלות את טופוזאקוב וכבש את השני שלו. ובדקה ה-90 היה זה ימפולסקי שסיים פריצה יפייפיה של קבאז'רו וקבע את תוצאת המשחק 0:3 לקבוצה מעיר היהלומים.

נתניה במקום השני כאשר שתי הקבוצות שמתחתיה קרית שמונה ובני סכנין נמצאות עם אותו מספר נקודות - 49 במספר.

ראובן עטר מאמן מכבי נתניה היה מרוצה בסיום ואמר: "משחק טוב של החברים, אני שמח שהצלחנו במשחק נגד קבוצה שרק בשבוע שעבר ניצחה את בית"ר כל הכבוד להם. יש לנו משחק נגד הקבוצה הטובה ביותר בארץ בחצי הגמר, ואני רוצה לראות כמות גדולה של אוהדים מגיעים לר"ג ואני מקווה שנצא עם תוצאה חיובית". עטר לא הסכים להתייחס להחתמתו של לוטר מטיאוס כמאמן הקבוצה בשנתיים הבאות.

אלי גוטמן מאמן הפועל ת"א: אני יכול להתייחס רק למשחק שהיה היום, והוא היה שווה כוחות כולל בשער של שכטר, יפה לשכעצמו אבל מאד מיקרי. במחצית השניה שלטנו במגרש והגענו לשלושה מצבים הם עשו 0:2 וגמרו את המשחק, אנחנו קבוצה לא יציבה וזו לא פעם ראשונה ואני לוקח זאת על עצמי".

מחצית ראשונה:

ההזדמנות הראשונה של נתניה הגיעה בדקה ה-7  כשטאזמטה בעט כדור מרחוק אבל לא דייק בבעיטה והכדור יצא אל מחוץ למסגרת. דקה מאוחר יותר והפועל גם היא הגיעה להזדמנו. בדקה ה-8 פאביו ג'וניור בעט כדור מסוכן מ-16 מטרים שטראובר עצר את הכדור ללא קושי. 

בדקה ה-13 ניסה את מזלו ידלה ימפולסקי גם הוא בבעיטה מחוץ לרחבה אבל הבעיטה שלו היתה חלשה ולא הגיע לסיכון ממשי.

בדקה ה-30 איתי שכטר העלה את נתניה ליתרון 0:1, שכטר פרץ באגף הימני וספק הגביע ספק בעט לשער והכדור הפתיע את אניימה שלא הצליח לעצור כדור גדול של שכטר שחדר פנימה. 

6 דקות לאחר מכן בדקה ה-36, שוב פעם שכטר הגיע להזדמנות טובה כאשר שיגע את טופוזאקוב אבל בעט לחוץ, צגאגי וטאזמטה המאוכזבים כעסו על שכטר מכיוון שהיו במצב טוב יותר ולא קיבלו את הכדור.

מחצית שניה:

המחצית נפתחה בלחץ של שחקני הפועל ת"א על שערה של נתניה, האדומים רצו להשוות במהירות את התוצאה. בדקה ה-50 שלח אנסומבו כדור חזק אל עבר שערו של שטראובר אבל הכדור נהדף בהגנת נתניה. דקה מאוחר יותר בדקה ה-51, טופוזקאוב החזיר כדור לשוערו שעם היד הרחיק את הכדור לקרן, מאיר לוי טעה ושרק לקרן במקום כדור לא ישיר מתוך הרחבה.

בדקה ה-60, כדור חופשי מצוין של אנטבי שבתרגיל יפייפה עם חבריו לקבוצה שברו את החומה של נתניה, הכדור החזק פיספס את המסגרת במטרים ספורים. ראובן עובד שרק נכנס בדקה ה-71, סידר הזדמנות מצויינת להפועל ת"א, הכדור הגיע לטלקיסקי שביזבז הזדמנות טובה של הפועל ת"א ובעט את הכדור לחוץ.

בדקה ה-84, שכטר השלים צמד: איתי שכטר קיבל כדור מצוין באגף השמאלי עבר בקלות את טופוזאקוב וכבש בקלות מול אניימה 0:2. בדקה ה-90 ימפולסקי כבש את השלישי: פריצה מצויינת של קבאז'רו באגף השמאלי, שלח כדור ענק לימפולסקי שהגיע מחוץ לרחבה ושלח את הכדור פנימה 0:3.

הרכבים:

מכבי נתניה:
לירן שטראובר, קלמי סבן, לואיס מרין, גולן חרמון, טל מעבי, אלמוג כהן, דלה ימפולסקי, שניר גואטה, יחיאל צגאי, תיירי טאסמטה ואיתי שכטר.

הפועל ת"א: וינסנט אניימה, עומרי קנדה, וואליד באדיר, אלין טופוזקוב, יגאל אנטבי,מזואה אנסומבו, טל חן, ברוך דגו, ביבראס נאתכו, דמיטאר טלקיסקי ופאביו ג'וניור.


תגובות

1

טלספורט בפייסבוק