הכתומים לא עוצרים

ההצלחה של חזי שירזי ויעקב אסייג המשיכה גם היום , ובני יהודה השיגה ניצחון רביעי ברציפות על חשבונה של מ.ס. אשדוד משערים של תמיר כחלון {12} ומשה ביטון {87} והתקרבה עד 3 נקודות ממקום המבטחים

שבת 12 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

לפני כחודש, כל אוהדי בני יהודה כבר השלימו עם הירידה לליגת המשנה והחלו לברר היכן ממוקמות הפועל בני לוד ועירוני ראשון לציון, אך מאז חזי שירזי ויעקב אסייג חסרי הניסיון לקחו את המושכות כמאמנים החבורה בכתום פשוט לא עוצרת. 

היום בני יהודה אירחה את מ.ס. אשדוד לקרב תחתית לוהט, ועלתה ליתרון כבר בדקה ה-12 מרגליו של תמיר כחלון המוכשר. הכתומים יכלו להכריע אין ספור פעמים את המשחק, ובדקה ה-87 השער המיוחל הגיע כאשר אימורו לוקמן במבצע מצוין מצא את משה ביטון שהיה בנבדל, עבר את סמי אג'יי והחזיר סופית ורשמית את בני יהודה למאבקי ההישארות.

בזכות הניצחון הרביעי ברציפות, בני יהודה אומנם עדיין נועלת את הטבלה אך רק שלוש נקודות מפרידות בינה לבין מכבי הרצליה הנמצאת מעל הקו האדום ותפגוש מחר את האלופה, בית"ר ירושלים. 

מחצית ראשונה: החגיגה של הכתומים נמשכת

כבר בדקה ה-12
בני יהודה עלתה ליתרון. אסי בלדוט הסיט את הכדור בראשו לעבר תמיר כחלון, והקשר הצעיר בסיבוב מצוין הפתיע את סמי אג'יי והעלה את הכתומים ליתרון. 0:1 לבני יהודה.   

הלחץ של בני יהודה המשיך, ובדקה ה-21 משה ביטון בפריצה אדירה חלף על פני שומרו ומצא את סדריק בארדון, אך הקשר הצרפתי לא הצליח לבעוט במהירות ואיפשר להגנת אשדוד להרחיק לקרן.  

בדקה ה-24 אשדוד כבר הוציאה כדור שני מן הרשת, כאשר זאב חיימוביץ' התרומם מעל סמי אג'יי ונגח פנימה. אך איתן תבריזי בשריקה מוצדקת קבע עבירה לזכות השוער האפריקאי.

בדקה ה-31 אדיר טובול שלח טיל אדיר ממרחק רב, אך דלה איינוגבה בהדיפה מרשימה לא פחות השאיר את היתרון לזכות הכתומים.

בדקה ה-41 תמיר כחלון מצא את משה ביטון, האחרון התקדם כמה מטרים ובעט חזק לעבר הפינה הימינית של אג'יי, אך הכדור חלף כמה מטרים ליד הקורה. 

מחצית שנייה: מאבקי התחתית פתוחים לחלוטין 

בדקה ה-47 איציק עזוז חלף על פני שומרו באגף ימין והעביר מסירה חזקה לעבר הרחבה, אך חבריו בכתום לא הצליחו לדחוק את הכדור פנימה.

אלון חזן לא התמהמה יותר מדי, וכבר בדקה ה-50 ביצע חילוף התקפי במיוחד. הקשר יוסי אופיר יצא, ובמקומו נכנס החלוץ אחמד קאסום.

בדקה ה-54 משה אוחיון ניסה את מזלו ובעט חזק ממרחק רב, אך דלה איינוגבה במשחק מצוין עד כה הדף בקלילות.

בדקה ה-65 אחמד קאסום קיבל מסירה טובה מגוסו גוסו, ואקס הפועל פ"ת בהחמצה נוראית מ-5 מטרים השאיר את הקבוצה מעיר הנמל בפיגור.  

בדקה ה-75 בני יהודה יכלה לסגור סופית את הסיפור, כאשר אסי בלדוט הרים כדור קרן לעבר הפינה הרחוקה שם חיכה זאב חיימוביץ' שנגח היישר למשקוף.

בדקה ה-77 סדריק בארדון ניצח במאבק על הכדור את קובי דג'אני, ובעט חזק לעבר הפינה השמאלית אך סמי אג'יי הדף לקרן.

בדקה ה-79 אסי בלדוט מצא את אלי אברבנל באחד על אחד מול סמי אג'יי. את הבעיטה הראשונה הדף אג'יי היישר לרגליו של המגן הוותיק, ואת הבעיטה השנייה מצד אברבנל הרחיק אדיר טובול בעזרת ראשו מן הקו.

בדקה ה-87 בני יהודה החלה את החגיגות כאשר אימורו לוקמן חלף על פני שלושה שחקנים ומצא את משה ביטון שהיה בעמדת נבדל ועבר בקלילות את סמי אג'יי, בכדי להבטיח שלוש נקודות יקרות מפז לכתומים. 0:2 לבני יהודה

בני יהודה: דלה איינוגבה; איציק עזוז, זאב חיימוביץ', מילאן מרטינוביץ', עוז ראלי; הרוויה קובאצ'ביץ', לירוי צעירי {אימורו לוקמן 77}, אסי בלדוט, תמיר כחלון {אלי אברבנל 69}; סדריק בארדון, משה ביטון {אלי ביטון 89}.

מ.ס. אשדוד: סמי אג'יי; ליאור ראובן, כריסטיאן גונסאלס, ודראן יישה, אדיר טובול; יוסי אופיר {אחמד קאסום 50}, ז'אן ז'אק גוסו גוסו {ניר נחום 73}, משה אוחיון, דוד רביבו {קובי דג'אני 57}; עידן שריקי, דימיטר מקרייב.

 

 

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק