אותי מעניין חצי הגמר

ראובן עטר מאמן מכבי נתניה סירב להתייחס להגעתו של לותר מתיאוס לקבוצה. איתי שכטר: "היה משחק מצוין. אנחנו משחקים בשביל ראובן". גוטמן: "אנחנו לא יציבים. אני אשם". וכרגיל, עימות לראובן עובד ששבר מנורה

שבת 12 אפריל 2008
אשר גולדברג
שמחה גדולה היתה  בנתניה אחרי הניצחון על הפועל תל אביב. כוכב הערב היה ראובן עטר שהוביל את קבוצתו לניצחון למרות ש-24 שעות קודם לכן פרסמה הקבוצה הודעה לפיה המאמן בעונה הבאה יהיה לותר מתיאוס.

עטר ביקש שלא להתייחס לסוגיית מתיאוס: "זה היה ניצחון מצוין, אבל עכשיו הראש שלנו במשחק ביום רביעי מול בית"ר ירושלים. יש לנו משחק גדול לפנינו ואנחנו מוכרחים להגיע לחצי הגמר מוכנים. אין לי שום דבר נגד דניאל יאמר. אני ביחסים מצוינים איתו".

החלוץ איתי שכטר שכבש צמד: "היה משחק פשוט מצוין. כולנו אוהבים את ראובן עטר ותמיד אנחנו משחקים בשבילו. מגיע לראובן כל הכבוד על כך שהוא מצליח להוביל אותנו זו השנה השנייה ברציפות למקום השני ולכזו הצלחה בגביע".

בהפועל תל אביב שוב עשו קולות של לחץ. ראובן עובד התעמת עם דלה ימפולסקי הנתנייתי ונראה עצבני במיוחד כשירד לחדר ההלבשה, כארש בדרך הוא שבר בטעות מנורה. המאמן אלי גוטמן אמר: "היה משחק שקול. השער הראשון של איתי שכטר הוציא אותנו מהאיזון. אנחנו לא יציבים ויש לי חלק בזה. לפני המשחק דיברנו על המשכיות מהניצחון על בית"ר והיום לא הגיע לנו לנצח, נחפש ימים יפים יותר".

 גוטמן התייחס להגעתו של מתיאוס לנתניה ואמר: "מכבי נתניה נראית נהדר בשנתיים האחרונות ולעטר יש בזה חלק. מצד שני צריך לזכור איך נראתה נתניה לפני שדניאל יאמר הגיע אליה כדי להבין כמה האיש הזה תרם לקבוצה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק