0

הגעתי לכאן כדי לנצח

בייג'ין 2008: אלוף העולם, אוסיין בולט הג'מייקני, שהצליח לשבור את שיא העולם בגמר אמר לאחר הזכיהĺ "אני מרגיש בטירוף. הייתי מודע לכך שאפשר לשבור את שיא העולם"

שבת 16 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

האולימפיאדה בביג'יין ממשיכה לרתק ולרגש: היום (שבת), הצליח הרץ הג'מייקני, אוסיין בולט, להקפיץ את לחץ הדם בכל רחבי העולם, שהצליח לשבור את שיא העולם ב-100 מ', כאשר חצה אותו כעבור 9.36 ש' בלӑד. 

בולט, שהצליח לשבור ולחצות את שיא העולם, אמר בטירוף בסיום המירוץ: "אמרתי לכולם שאני בא להיות מספר אחד, ובאמת הצלחתי לעשות זאת. הייתה לי פתיחה טובה במירוץ. זה המשיך ככה כל המירוץ בטורניר, ובסופו של דבר הגעתי לגמר. 

"זו הרגשה  יוצאת מהכלל, אני מרגיש בטירוף, יוצא דופן. אני באתי לכאן להיות אלוף, זו הייתה המטרה שלי, למרות שאני רק בן 21. לא הייתי שחצן, כאשר הרגשתי שאני מנצח, אז הנפתי ידיים למעלה."

על שיא העולם החדש אמר הג'מייקני: ,לא ידעתי בۛלל ששברתי שיא עולם חדש, עד שסיימתי את המירוץ. מתי שאני מתחיל בריצה, אני מודע לכך שאני יכול ומסוגל לשבור את שיא העולם. בגלל שמדובר במשטח חדש, אז הריצה היא יותר מהירה. אני הגעתי לכאן רק כדי לנצח."

אין ספק כי ההישג המדהים ישמר לעוד לא מעט זמן. לאחר הזכיה, ראש ממשלת ג'מייקה, ברוס גולדינג ברך את הזוכה המאושר: "הוא אמר לי כל הכבוד ומזל טוב. מבחינתו כל ג'מייקה שמחה ומאושרת, זהו יום חג עבורנו. והם כנראה יכינו לי מסיבת הפתעה שאגיע. 

"כמובן שאני מחכה לחזור הביתה כבר. עשי۪י את מדינתי גאה וזה בהחלט הרגשה טובה עבורי. ג'מייקה חוגגת."

תמונה: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק