עבודות שירות לבוזגלו

קשרה של בני סכנין הוענש גם בקנס של 3,500 ש"ח, 9 חודשים מאסר על תנאי ושלילה ל-8 חודשים בעקבות נהיגה ללא רישיון במהירות מופרזת. בקרוב יוחלט היכן יערוך את העבודה למען הציבור. בוזגלו: אני המום. אערער

יום ראשון 13 אפריל 2008
אשר גולדברג

קשרה של בני סכנין ונבחרת ישראל,  מאור בוזגלו,  שנתפס לפני מספר חודשים נוהג ללא רישיון נהיגה בר תוקף במהירות מופרזת של כ-140 קמ"ש,  נענש היום בשלילת רישיון לשמונה חודשים. נגזרו עליו 180 שעות עבודה למען הציבור וקנס של 3,500 ש"ח. כמו כן נגזרו על בוזגלו 9 חודשי מאסר על תנאי למשך שלוש שנים.

בוזגלו הודה בבית הדין לתעבורה בחיפה בעבירה שיוחסה לו, בעיקר מתוך חשש שאם לא יודה יפסוק בית המשפט מאסר בפועל עקב העבירה הקשה שביצע, באם יורשה.

בימים הקרובים ייקבע היכן יעסוק בוזלו בעבודות השירות למען הציבור.

במהלך מתן גזר הדין אמר השופט, אינס סלמה: "אין להפלות את מאור בוזגלו לטובה או לרעה בגלל מי שהוא, בית המשפט בחן את התיק על סמך העובדות בלבד". 

מאור בוזגלו הגיב לעונש בהלם, בעיקר על נושא השלילה: "מדובר בעונש חמור. טענתי שמגיע לי עונש, הייתי צעיר ופזיז, אבל בית המשפט החליט על עונש חמור יותר ממה שמגיע לי, אני אערער על העונש".

אביו של השחקן, יעקב בוזגלו: "בית המשפט החמיר מאד עם מאור, מגיע לו עונש אבל לא עונש כזה, זהו עונש שהוא תקדים בבית המשפט". 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק