אנחנו בימים לא קלים

ליגת ווינר: דן שמיר, מאמנה של הפועל ירושלים, מבין את מצבה העגום של קבוצתו לאחר ההפסד בהארכה 113:111 מול מכבי ת"א. שרף: הזהרתי משאננות. ביינום: אנחנו הכי מסוכנים עבורנו

יום ראשון 13 אפריל 2008
שלמה חסיד

הסופר קלאסיקו הבטיח וקיים. מכבי תל אביב התאמצה, הזיעה וירקה עד זוב דם, כדי לנצח 111:113 את הפועל ירושלים.

המאמן המאוכזב של ירושלים, דן שמיר: "אני זוכר מותחן כזה. בלות'נטאל צלף מכל עבר. כל הכבוד להם. לא היה כדורסל גדול,  אבל היה מתח. לא כל כך הצלחנו להרים את הכפפה. חייבים ניצחונות, כדי להעפיל לפיינל פור. עד אז אלוהים גדול. 

לקראת ההמשך התייחס שמיר: "אני מאמין שאנחנו כמו 4 הגדולות של הליגה. עברנו ימים לא קלים, יש לנו גביע בארון ויכולת לנצח, נשתמש בהם. נקווה שבפעם הבאה, נעלה על ההצלחה. אנחנו בהחלט בימים לא קלים".

המאמן שהזהיר משאננות, צביקה שרף: "לא היינו צריכים לקבל 60 נקודות בחצי הראשון. אמרתי כבר והרגשתי כי לא עשינו את ההתאוששות מיום חמישי.רק כשראינו שאנחנו הולכים להפסיד, השתפרנו בהגנה ובהתקפה. אולי יהיה קל יותר לנתח את הדברים לאחר ניצחון. גם היום למדנו הרבה, וויל נתן משחק יוצא מהכלל". על היכולת המצויינת של ביינום: "לפעמים יש לו החלטות לא הגיונות, אבל הוא חוזר לעצמו. יש לו ביטחון, מלמדים איתו". 

על מצבה של ירושלים התייחס שרף: "אני חושב שהם יהיו בפיינל פור. כל קבוצה צריכה להלחם על העמדה שלה. לי יש את הבעיות שלי, צריכים לטפל בבעיות שלנו".

השחקן המצטייין, וויל ביינום: "אני גאה בניצחון. נתתי משחק טוב, אני שמח על כך. זה היה משחק גדול עבורי, אבל הקבוצתיות יותר טובה. ההגנה לא הייתה משהו בכלל. כאן יש ליגה קשוחה. אנחנו הכי מסוכנים עבורנו, צריכים להיות טובים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק