ביתר צפויה להפסד טכני

השופט אלון יפת: "מבחינתי המשחק לא הגיע לסיומו". בית"ר תעמוד לדין וצפויה לספוג עונש קשה. גאידמק: "מה אפשר לעשות עם אנשים רעים כאלה, אנשים טפשים וחסרי אחריות"

יום ראשון 13 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים צפויה לשלם ביוקר על פיצוץ המשחק בטדי. הקבוצה תספוג כמעט בוודאות הפסד טכני ותואשם בכך שהקהל התפרץ למגרש והפריע לקיומו. בית"ר לא תוכל לטעון כי היתרון שלה במשחק היה ברור, מה עוד שמדובר במשחק קריטי במיוחד למכבי הרצליה.

מעניין יהיה לראות כיצד יגיבו יתר קבוצות התחתית המעורבות בקרבות נגד הירידה, ואם הרצליה תזכה בשלוש נקודות. 

אלון יפת, שופט המשחק:" חיכינו 20 דקות וזהו זמן סביר לחידוש משחק, כאשר בדקנו האם אפשר לחדש את המשחק ראינו שהקהל התפזר אבל כאשר בדקנו פעם נוספת הקהל פרץ בשנית אל המגרש  ואי אפשר היה לחדש את המשחק, המשחק פוצץ בדקה ה-86 ולא הגיע לסיומו החוקי, וזה מה שנכתוב בדוח השיפוט של המשחק, ההתאחדות לכדורגל תחליט מה לעשות בנידון".

מנכ"ל בית"ר ירושלים איציק קורנפיין אמר בסיום: "כנראה שהתקבלה החלטה לפתוח את השערים כדי שלא ייהיה לחץ, אלון יפת היה מוכן לחדש את המשחק והצלחנו להרחיק את הקהל מהדשא, והרצליה לא הסכימו לעלות".  קורנפיין הוסיף: "אני חושב שהלקח משנה שעברה כן נלמד וכדי למנוע פצועים  כוח השיטור נתן לאוהדים להיכנס למגרש, אין לי תשובה למה המשחק לא חודש, היה אפשר לחדש אותו, בסה"כ נותרו 3 דקות עד לזמן החוקי".

ארקדי גאיידמק הבעלים של בית"ר ירושלים: " מה אנחנו יכולים לעשות עם אנשים רעים כאלה, זה פשוט לא ייאמן. אני לא צריך להסביר להם שזה לא הדרך הנכונה לפרוץ למגרש, הם אמורים לדעת זאת בעצמם. הקהל הוא האחראי היחיד למה שקרה פה הערב, מי יכול לדמיין כזה דבר?" גאיידמק הוסיף ואמר: "הקהל לא מכבד אף אחד הם לא אנשים נורמאליים, הם לא חושבים על כלום הם אנשים טפשים וחסרי אחריות, כשנזכה באליפות לא תהיה חגיגה, אני לא אהיה שותף לשום חגיגה"

פרדי דויד מאמן מכבי הרצליה:" ידענו וקראנו שתהיה פריצה למגרש אבל אנחנו באנו לשחק כדורגל, קיבלנו הוראות מהמשטרה לפני המשחק שאנחנו צריכים לברוח במהירות האפשרית במידה והקהל יפרוץ. חיכינו עד שקיבלנו הודעה סופית מאלון יפת שהמשחק נגמר, התקלחנו והתלבשנו ואנחנו נוסעים הביתה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק