בית הדין צריך להתחשב

במכבי ת"א חוששים מניצחון טכני של מכבי הרצליה, שיסבך אותם חזק בתחתית. יו"ר הקבוצה אביב בושינסקי, הגיב לאירועי המשחק אתמול בטדי: "אסור שהעונש ישבש את ההתמודדות הספורטיבית"

יום שני 14 אפריל 2008
אשר גולדברג

 פיצוץ משחק הליגה אתמול בין בית"ר ירושלים למכבי הרצליה עורר סערה רבה ברחוב הספורטיבי.

לעונש שתספוג בית"ר ירושלים בעקבות אירועי טדי יש השלכות רבות, לא רק על הצמרת, אלא גם ובעיקר על קבוצות התחתית, שחוששות שמכבי הרצליה תקבל ניצחון טכני.

ההפסד של מכבי ת"א ביום שבת בקרית - שמונה החזיר אותה לקלחת התחתית וגם שם חוששים מכך שהרצליה תקבל ניצחון טכני, דבר שיוריד את מכבי עד למקום השביעי, מרחק 4 נקודות בלבד מהקו האדום.

יו"ר מכבי ת"א, אביב בושינסקי, הגיב לאירועי המשחק שהתקיים אמש בין בית"ר ירושלים למכבי הרצליה ואמר: "מבלי להקל ראש בחומרת האירועים שהתרחשו אמש במשחק בין בית"ר ירושלים למכבי הרצליה, אסור שעונש שיינתן ישבש את ההתמודדות הספורטיבית של מספר לא מבוטל של קבוצות הנאבקות על הישארותן בליגת העל. בית הדין, שאמור להחליט על העונש צריך לראות לנגד עיניו את תמונת המצב של הליגה כולה".

בהנהלת מכבי ת"א הוסיפו כי "לפני פחות משנה, במעמד רבע גמר גביע המלך בספרד, במשחק בין סביליה לבטיס, הוחלט להפסיק את המשחק בדקה ה-71, לאחר שבקבוק פגע בראשו של מאמן סביליה. בהתאחדות הספרדית החליטו, לאחר מספר ימים, להמשיך את המשחק מהנקודה בה הוא הופסק. אנו סבורים שמה שטוב לאירופה טוב גם לישראל"

תמונה: האתר הרישמי של מכיב ת"א

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק