נלחמנו על כל כדור

ליגת ווינר: מורן רוט, שחקנה של הפועל חולון הסביר מדוע קבוצתו השיגה ניצחון מול בני השרון: שיחקנו אגרסיבי. דורסמן: יהיה מעניין נגד צביקה שרף. בירנבוים: צריכים לשנס מותניים

יום שני 14 אפריל 2008
שלמה חסיד
הפועל חולון הציגה משחק כדורסל מצויין במשחק החוץ ברעננה, שתרם לניצחון 75:90 מול בני השרון ואפי בירנבוים. 

מאמנה המאוכזב של בני השרון, אפי בירנבוים: "חולון באו יותר אגרסיביים מאיתנו. הם באו ובעטו לנו בתחת, עשינו מסע ארוך של ניצחונות ונצטרך להביא את עצמנו שבכל משחק נהיה ברמת האגרסיביות של היריב. אנחנו חייבים להיות יותר אגרסיביים. 

"זה כדורסל, צריך לעמוד בפני הכל. יש קבוצות גדולות מאיתנו וקטנות מאיתנו, צריכים לשנס מותניים. היינו גם לפני שנה בפיינל פור, אני מאוד מקווה שנדע לחזור לעצמנו".

מיקי דורסמן, שממשיך לסחוף את חולון לצמרת: "היינו צריכים לנתק את וויליאמס וטפירו. למדתי אותו על בשרי העונה. אנחנו חושבים גם על המיקום. המטרה היא לנצח". 

לקראת המשחק מול מכבי: "אין לחץ, הוא נגמר היום. המשחק נגד מכבי זהו משחק ביתי, מקווים להנות. בסך הכל אני נגד צביקה עוד לא אימנתי. יהיה מעניין".

מאליק דיקסון, שהצטיין במשחק: "אני רוצה שהאנרגיות ימשיכו. צריכים להרגיש ביטחון, כולנו משחקים טוב. אנחנו כקבוצה". לקראת מכבי: "יהיה קרב מעניין".

הגארד הצעיר, מורן רוט: "נלחמנו על כל כדור, זה היה הדבר הטוב. כל אחד נתן את הלב שלו, זה היה מצויין. שלטנו במשחק, שיחקנו אגרסיבי. ממשחק למשחק אנחנו לומדים, גם מהחצי גמר גביע, גם ממהפסד למכבי".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק