0

בדרך ליבשת אוסטרליה

בייג'ין 2008: נבחרת ארה"ב קרעה ללא רחם 57:106 את נבחרת גרמניה ביחד עם דירק נוביצקי. בשלב הבא יפגשו ה"דרים טים" את נבחרת אוסטרליה ברבע הגמר. רוסיה ובלאט הפסידו לארגנטינה

יום שני 18 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

מספר המדליות של ארצות הברית, מתחיל להיות דומה כביכול, כמספר הכוכבים על הדגל. אז הנה "הדרים טים" בכדורסל, ממשיכה בדרך לקטוף עוד מדליה, לאחר שהשפילה היום (שני) 57:106 ללא רחמים מיוחדים אӪ דרק נוביצקי וגרמניה. בשלב הבא תפגוש ארה"ב את אוסטרליה המפתיעה בשלב רבע הגמר.

נוביצקי, שחקנה של הדאלאס מאבריקס, מכיר מקרוב את כוכבי הנבחרת האמריקאית, אבל הוא לא ציפה לכזו התפרקות והתפוררות מנבחרתו שלו. ברבע הראשון, לברון ג'יימס החל̠לחמם מנועים ולהעלות את נבחרתו ליתרון שיא כבר לאחר 10 דקות - 12:31. ברבע השני, האמריקאים מעט הורידו את הלחץ וירדו ביתרון של 22 נק' - 31:53. 

במחצית השנייה לא ראינו שינוי יוצא דופן, כאשר בסיום הרבע השלישי ארצות הברית כבר הוליכה ב-35 נ' - 4ĸ:83. ברבע האחרון הגרמנים קלעו רק 9 נק! בלבד, והשבר הפנימי חלחל עד לסיום - 57:106 אדיר לאמריקאים. 

הווארד הצטיין עם 22 נק' ביחד עם 10 ריב', בדרך לדאבל דאבל. ג'יימס הוסיף 18 נק', קובי בראיינט קלע "רק" 13 נק'. נוביצקי הוביל את גרמניה עם 14 נק', שבוודאי ירצה לשכוח אותם. 

עוד הפסד לבלאט ורוסיה

דייויד בלאט, מאמנה הישראלי של נבחרת רוסיה, הביט בשחקניו היום (שני) וראה שוב הפסד 91:79 מול נבחרת ארגנטינה. 

אלߕפת אירופה לא הצטיינה באולימפיאדה, ותרצה לשכוח את ההופעה המבישה של הנציגה מהיבשת. הרוסים דווקא שמרו על מרחק סביר מארגנטינה במהלך כל המשחק, אבל ברבע האחרון, קירילנקו וחבריו איבדו את הכיוון והפסידו. 

סקולה הוליך את ארגנטינה עם 37 נק', נוצ'יוני הוסיף 19 נקודות. בשורות רוסיה התבלט שחקנה של יוטה ג'אז, אנדריי קירילנקו עם 23 נק', הולדן הוסיף 19 נק'.

תמונה: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק