פרננדז מבקש הבהרות

העונה בפתח ולואיס פרננדז שוקל את הגעתו לבית"ר ירושלים. הצרפתי מבקש הבהרות בנושא חוזה ארוך טווח וסמכויות, שהוא צפוי לקבל. דדש רוצה את מלמילۙאן כמנהל מקצועי

יום שני 18 אוגוסט 2008
אשר גולדברג

השידוך בין לואיס פרננדז לבית"ר ירושלים מתעכב ואינו עולה על הפסים שבבית"ר ירושלים, האמינו שיובילו אחרי הפנייה שקיבל המאמן, השוהה בחופשה בספרד.

יצויין מיד שלא כולם בבית"ר ירושלים רוצים את פרננדז ובעיקר מדובר בגורמים כמו משה דדש ויועצים המקורבים לבעלים ארקדי גאידמק, שהיו מוכנים לנפנף מיד את המאמן הצרפתי.

הליגה בפתח והקשר שנוצר עם פרננדז בימים האחרונים, אינו מוביל לנחיתתו של הצרפתי בעיקר הבירה. מתברר שפרננדז מבקש חוזה ארוך טווח לשלוש שנים וגם סמכויות מול המאמן יצחק שום, שיהיו כתובות וברורות לפני הגעתו לישראל.

נכון לעכשיו, הסיכויים של פרננדז יגיע לבית"ר ירושלים, שקולים לחיוב ולשלילה. גורם בכיר בבית"ר ירושלים אמר ל-TELESPORT: "פרננדז לא מתאים לבית"ר ירושלים ובטח שלא להיות מול יצחק שום. פרננדז לא יכול להיות מספר 2 ולכן צריך לשקול מחדש אם כדאי להביא אותו עכשיו לקבוצה או לוותר על הרומן איתו."

משה דדש, שאמור לארגן פגישה עם גורמים  המזוהים עם בית&quoʹ;ר ירושלים, הציע לארקדי גאידמק למנות את אורי מלמיליאן למנהל הספורטיבי של בית"ר ירושלים , נוסח אבי נמני במכבי תל אביב.

דנין ביקש משום לעזוב


נראה שרק החלטה מרחיקת לכת או פיצוץ בנושא הכספי, ימנע במהלך השבוע אתȠההעברתו
של אלירן דנין, מבית"ר ירושלים למכבי תל אביב.

דנין פנה היום (שני) ליצחק שום, מאמנה של בית"ר ירושלים, וביקש ממנו לאפשר לו לעזוב למכבי תל אביב, שם יזכה להופיע בקביעות בהרכב ולא לחמם את הספסל או היציע של האלופה.

יצויәן שבעונה שעברה הושאל דנין למכבי חיפה. בית"ר ירושלים תפגש כבר מחר (שלישי) עם גלעד קצב, סוכנו של דנין, ונראה שעד יום רביעי תתקבל ההחלטה בנושא.

 היום גברה קבוצת הבוגרים של בית"ר ירושלים 0:3 על הנוער, כדרק בואטנג, שפיספס את הטיסה לӒאנה להצטרף לנבחרתו, שותף וכבש במשחק. 

תמונה: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק