אנו עדיין במאבק האליפות

אברהם גרנט, מאמנה של צ'לסי, לא איבד תקווה בעקבות התיקו המאכזב מול וויגאן: "אנחנו נילחם עד הסוף. ידעתי שנאבד נקודות, אבל לא חשבתי שזה יקרה דווקא מול וויגאן"

יום שלישי 15 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
 תקוות האליפות של אברהם גרנט וקבוצתו צ'לסי, ספגו אתמול מכה קשה בעקבות שער השיוויון של אמיל האסקי מוויגאן בתוספת הזמן של המשחק בין וויגאן לצ'לסי.

איבוד הנקודות הלא צפוי של הכחולים מול וויגאן, בתוספת הניצחון של האלופה יונייטד על ארסנל החזקה ביום ראשון, הגדילו את הפער בינה לבין קבוצתו של גרנט לכדי 5 נקודות.

אולם למרות איבוד הנקודות מול וויגאן, גרנט עדיין מאמין בקבוצה שלו ואמר לכלי התקשורת באנגליה: "אנחנו עדיין במירוץ האליפות. זה יהיה יותר קשה עכשיו, אבל אנחנו נילחם עד הסוף".

לצ'לסי מצפים כעת שני משחקים קשים מאוד. היא תפגוש את אברטון ביום חמישי ולאחר מכן תארח את מנצ'סטר יונייטד, במה שעשוי להיות משחק על האליפות.

גרנט התייחס למשחק מול וויגאן ואמר: "ידענו שנאבד נקודות מידי פעם, אבל לא ציפינו שזה יקרה דווקא מול וויגאן. במחצית השנייה שיחקנו נהדר, זו היתה אחת התצוגות הכי טובות שלנו העונה והיו לנו הרבה הזדמנויות, אבל זה הכדורגל, כשאתה לא כובש את השני אתה נענש על כך. הבעיה שלנו העונה היא שאנחנו לא מנצלים את ההזדמנויות הרבות אליהן אנחנו מגיעים, אני לא יודע למה זה קורה".

פרנק למפארד, כוכבה של הקבוצה שהיה אמור לפתוח מול וויגאן, הוצא מהסגל ברגע האחרון בגלל סיבות אישיות.

גרנט נשאל האם זו הסיבה ליכולת החלשה של קבוצתו במחצית הראשונה ואמר: "מדובר במקרה אישי של למפארד ואני מעדיף לעזוב את זה. לא אהבתי את המחצית הראשונה. אולי השחקנים היו קצת בהלם מהעובדה שהשחקן הכי טוב שלנו הוצא מהסגל ברגע האחרון".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק