מאוד אכזרי להפסיד כך

מאמנה של בית"ר שמשון ת"א לקח קשה את ההפסד בפנדלים להפועל ת"א. מזרחי היה גדול. גוטמן: מה שחשוב שאנחנו בגמר. נאתכו: אניימה הציל אותנו

יום רביעי 16 אפריל 2008
אשר גולדברג
כמה אנרגיות ואדרנלין סיפק חצי הגמר הראשון כאשר הפועל תל אביב גברה 8:9 בפנדלים (1:1 בתום הזמן החוקי) על הסינדרלה, בית"ר שמשון תל אביב. האדומים בפעם השלישית ברציפות במעמד הגמר הנכסף. 

מהצד המאוכזב של המתרס היה זה מאמנה של בית"ר שמשון תל אביב, רונן ויינשטיין שאמר: "נתנו כאן פייט אדיר, זה מאוד אכזרי להפסיד ככה. למרות הפציעה של מזרחי, החלטנו להשאר איתו, וזה בהחלט עזר. אנשים נתנו כאן 150 אחוז, אני גאה בהם". 

מהצד השני, אלי גוטמן, שהיה מאוד מתוח בפנדלים אמר: "מה שחשוב זה שאנחנו בגמר. השחקנים גילו אצלנו אופי ובגרות. היינו יותר טובים, היינו צריכים להבקיע ולסגור את הסיפור. זה לא קרה, ובסופו של דבר נקלענו למותחן, שהסתיים לטובתינו". 

גוטמן לא שכח לתת מילה טובה גם ליריבה: "שמשון היו מצויינים. ידענו מהתחלה שזה לא יהיה קל. לא האמנו שנגיע איתם לכמות כזאת של פנדלים" - סיכם גוטמן את המותחן.

ביברס נאתכו, קשר האדומים, אמר: "ידענו שלא יהיה קל מולם. היינו צריכים לנצח בזמן החוקי, אבל זה לא הלך. אניימה עצר ועזר לנו להעפיל לגמר הגדול". 

גם נקודה פחות חיובית במשחק הייתה מבחינת הפועל ת"א. שלומי ארבייטמן, חלוץ הקבוצה, נפצע במהלך המשחק וכרגע הוא עובר בדיקות כדי לדעת את חומרת הפציעה.

החלוץ הותיק, עופר שטרית, היה בהחלט מאוכזב בסיום: "הגענו עד כאן, כואב לי על הילד שהחמיץ פנדל. גם מראדונה מחמיץ פנדל. אני לא מאמין בזה, זה כואב להפסיד כך. עשינו הרבה כבוד לקבוצה שלנו, ואין הרבה מה לעשות. בהצלחה להפועל בהמשך".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק