אולי הפועל תעצור את ביתר

משחק זוועתי הסתיים בשער של יואב זיו שכבש בדקה ה-101 ובית"ר עלתה לגמר גביע המדינה מול הפועל ת"א.

יום רביעי 16 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים ניצחה את מכבי נתניה 0:1 לאחר הארכה, משחק לא טוב של שתי הקבוצות שלא הצליחו להגיע להזדמנויות משמעותיות.

בית"ר אומנם שלטה בגרש אבל לא הצליחה לנצל זאת למצבים מסוכנים, נתניה דווקא הגיע לשניים שלושה מצבים במהלך המשחק בעזרתו של איתי שכטר שבדקה הרביעית החמיץ הזדמנות מצויינת מול קאלה, ובדקה ה-47 בעט כדור לא טוב מ -11 מטרים וקאלה שהיה עירני עצר את הפנדל, שכטר היה גם על הריבאונד אבל שוב פעם קאלה היה במקום.

בדקה ה-101 רומלו ויואב זיו שיתפו פעולה והאחרון נשאר לבד מול שטראובר ולא התבלבל בעט את הכדור פנימה ושלח את נתניה הביתה ואת בית"ר לגמר גביע המדינה מול הפועל ת"א.

מחצית ראשונה:

בדקה ה-4,  הזדמנות ראשונה למכבי נתניה, יחיאל צגאי פרץ באגף הימני ואיתר את איתי שכטר במצב מצוין בוך הרחבה מול קאלה, שכטר בעט טוב אבל הכדור יצא לחוץ דרך מה שנראה כמו הידיים של קאלה אבל השופט לא נתן קרן ובית"ר הוציאה כדור שוער.

רומולו בדאבל פס עם ברוכיאן בדקה ה-14, מצא את עצמו לבד בתוך הרחבה מול שטראובר אבל גילגל את הכדור לחוץ. לאחר 33 דקות, שתי הקבוצות נחלשו ובעיקר נתניה שפתחה חזק והמשחק התנהל בעיקר במרכז המגרש וללא הזדמנויות משמעותיות לאף אחת מהקבוצות. 

מחצית שניה:

2 דקות בתוך המחצית השניה, בדקה ה-47,הדף תומר בן יוסף הרמה של טאזמטה בידו, ולאחר התייעצות עם הקוון פסק השופט קינן פנדל לנתניה. איתי שכטר ניגש לבעוט את  כדור העונשין מ-11 מטרים אבל קאלה הדף את  הבעיטה הרשלנית היישר לרגליו של שכטר שגם את הכדור החוזר בעט היישר לידיו של קאלה.

אחרי הרבה מאד זמן, הזדמנות לבית"ר. בדקה ה-70, רומלו השאיר את עמית בן שושן לבד  מול שטראובר, בן שושן היה חייב לכבוש אבל לירן שטרואבר נשאר על רגליו לא נפל ולא טעה והדף את הכדור לקרן.

9 דקות לאחר מכן בדקה ה-79, אוקוצ'ה משתחרר לבעיטה טווח של 16 מטרים מהשער ובועט מדויק אבל קאלה הודף מצוין את הכדור.

90 הדקות נסתיימו והמשחק נכנס להארכה.

הארכה:

בדקה ה-98
, ניסה טוטו תמוז להפתיע את לירן שטראובר בבעיטה ממרחק של 16 מטר אלכסונית מהשער אבל שטראובר העירני הדף את הכדור בצורה טובה.

בדקה ה-101, יואב זיו קבע 0:1: רומלו השאיר את יואב זיו לבד מו שטראובר בתוך הרחבה, והאחרון מזוית קשה בעט פנימה שער יפייפה של זיו.

לקראת סיום הארכה בדקה ה-117,  ג'וניור ויסה השאיר את רומולו במצב מצוין בתוך הרחבה ורומולו בעט טוב אבל הכדור פגע בעמוד השער ויצא לחוץ.

הרכבים: 

בית"ר ירושלים:
 טברטקו קאלה, שמואל קוזוקין,תומר בן יוסף, אריק בנאדו, יואב זיו, גל אלברמן, דרק בואטנג, אבירם ברוכיאן, עידן טל רומולו  ועמית בן שושן 

מכבי נתניה: לירן שטראובר, קלמי סבן, אבי סטרול, לואיס מרין , דדי בן דיין, אלמוג כהן, צגאי, טאזמטה, ימפלוסקי שכטר ואוקוצ'ה

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק