עימותים וקללות בסיום המשחקים

עשרות אוהדי בית"ר הקיפו בסיום המשחק את רכבו של אבי לוזון וקיללו אותו ללא הפסקה. השוטרים במקום לא עשו דבר. יאמר נחלץ לעזרה. יו"ר בית"ר, אלי ארזי, התעמת עם מנהל אצטדיון רמת גןיום חמישי 17 אפריל 2008
אביחי קריבצק

בצל הדיון בבית הדין, שיתקיים היום במשרדי ההתאחדות לכדורגל בגין פיצוץ המשחק בין בית"ר ירושלים למכבי הרצליה, נרשם עוד אירוע לא סימפטי בין אוהדי בית"ר ליו"ר ההתאחדות, אבי לוזון. עשרות מאוהדי בית"ר ירושלים המתינו בסיום משחק הגביע מול מכבי נתניה סמוך לרכבו של יו"ר ההתאחדות אבי לוזון והחלו לקלל אותו.

לוזון הנדהם ביקש להיכנס לרכבו ולנסוע לביתו, אך האוהדים המקללים מנעו ממנו זאת, תחילה יו"ר ההתאחדות חזר אל משרדי ההתאחדות בכדי למנוע חיכוך עם אוהדי בית"ר, אך לאחר שהבחין שגל הגידופים לא מפסיק החליט לתפוס יוזמה ולערב את המשטרה, בכדי שתסייע לפנות את ההמון.

למקום הגיעו כוחות משטרה, אולם אלה לא עשו דבר למען לוזון ולא יכלו למנוע מעשרות אוהדי בית"ר לגדף את לוזון. כעבור כמה דקות הגיעו למקום הבעלים של מכבי נתניה, דניאל יאמר ומנכ"ל הקבוצה קובי בלדב, שניסו להרגיע את האוהדים ואלה אפשרו לבסוף ללוזון לעזוב את המקום.

 לוזון זעם על אנשי המשטרה וצעק עליהם: "על זה אני משלם לכם? כלום אתם לא יכולים לעשות?".

 עימות נוסף נרשם על כר הדשא בין יו"ר בית"ר, אלי ארזי למנהל אצטדיון רמת גן, אילן יבלוקובסקי. בסיום המשחק ניסה הצלם הרשמי של בית"ר לצלם את המתרחש על כר הדשא ויבלוקובסקי מנע ממנו זאת וביקש משוטר שהיה בקרבו לקחת לאחרון את המצלמה.

ארזי שהגיע למקום וראה את המתרחש בנוגע לצלם האתר, החל לצעוק על יבלוקובסקי וזה ענה לו: "אתה זבל כמו האוהדים שלכם". השניים כמעט החלו בחילופי מהלומות, אלא שאנשים במקום הרגיעו את הרוחות".

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק