מכבי תצטרף לערעור ביתר

בעקבות ההחלטה לניצחון טכני של הרצליה מול בית"ר, סערת רוחות החלה בקבוצות התחתית. מכבי ת"א החליטה להצטרף לעירעורה של בית"ר כנגד ההחלטה. בן זקן: ההחלטה היא נגד אשדוד

יום חמישי 17 אפריל 2008
אשר גולדברג

הלם ותדהמה בקרב כל נציגי קבוצות התחתית לאחר שהתברר כי מכבי הרצליה זכתה לניצחון חוץ על בית"ר ירושלים, ניצחון טכני, עליו יגישו נציגי הקבוצות ערעור במיידי.

אביב בושינסקי, יו"ר מכבי תל אביב, אחרי דיון עם ראשי הקבוצה, הודיע כי אם מכבי תל אביב לא תוכל להגיש עירעור על פי חוקי ההתאחדות לכדורגל, היא תצטרף לעירעור בית"ר ירושלים, שיוגש בשבוע הבא. 

בן זקן: העונש נגד אשדוד

מאמן הפועל כפר סבא אלי אוחנה אמר כי: "ההחלטה הזו פוגעת בכל קבוצות התחתית. אם מכבי הרצליה היתה נשארת בליגה באופן ספורטיבי היינו מצדיעים לה, אבל הם קיבלו מתנה על השולחן הירוק. בית הדין חטא פה. אפשר וצריך להעניש את בית"ר ירושלים אבל זה לא הגיוני לעשות טובה להרצליה".

נשיא מ.ס אשדוד ג'קי בן זקן היה זועם במיוחד: "ההחלטה הזו פוגעת במ.ס אשדוד בעיקר. שוב הוכח שההתאחדות רוצה לפגוע במ.ס אשדוד. נעשה הכל כדי לשנות אותה".

יו"ר מכבי פתח תקוה שינו זוארץ: "ההחלטה הזו מוכיחה כמה בית הדין מנותק מההתאחדות ומנותק מהכדורגל. זו בפירוש החלטה לא הוגנת".

יו"ר מכבי תל אביב, אביב בושינסקי ביטא את חוסר שביעות רצונו מההחלטה: "מדובר בהחלטה כלל לא ספורטיבית. זו החלטה שערוריתית, שבעצם נותנת פרס לקבוצה שעמדה שלוש דקות מהפסד לגיטמי, שהפך לניצחון בדיוני. 

"ההחלטה על גורלן של קבוצות בתחתית, צריכה להקבע על מגרש הכדורגל. זו החלטה לא הגיונית, אנו נפנה אל הקבוצות הנאבקות בתחתית, כדי לערער יחדיו על החלטת בית הדין המשמעתי".

במכבי הרצליה חגו את העפלה למקום השישי. הדובר בני בקלו: ,פעלנו לפי מה שהיו"ר אריאל שיימן הנחה אותנו והוכח שצדקנו. אי אפשר לסטות מהתקנון, והתקנון קבע שמגיע לנו 3 נקודות". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק