מעדיף שרונאלדיניו ישאר

בברצלונה כבר נערכים ליום שאחרי הברזילאי בקבוצה. ליונל מסי, כוכב הקבוצה, לא כל כך משוכנע שהוא יעזוב: אני רוצה שהוא ישאר, אם הוא עוזב יהיה לי עצוב. במילאן הטויטה מוכנה

יום חמישי 17 אפריל 2008
אייל כהן
 ברצלונה דרוכה לקראת מפגש הענקיות מול מנצ'סטר יונייטד, אבל לפני כן מנסים בקאטלוניה לא לתת לברזילאי הצעיר, רונאלדיניו לחמוק למילאן. ליונל מסי, הסופר סטאר הארגנטינאי מביע את רצונו שהפנומן ישאר. 

כיודע, במילאן עוקבים בדריכות על מצבו של רונאלדיניו, שלא זכה לעונה מוצלחת ואף גמר אותה בעקבות פציעה, מוקדם מהצפוי: "בבארסה, אנחנו רוצים שכולם ישארו במועדון. אם הוא (רונאלדיניו) יעזוב, זה יהיה עצוב מאוד" - התייחס מסי

עוד אמר הארגנטינאי: "הוא מאוד עזר לי בשלב ההתאקלמות בקבוצה. כל קבוצה שבה אשחק, ארצה שהוא יהיה איתי. אני מאוד מקווה שהוא ישאר". 

במילאן דווקא חושבים אחרת. הרוסונריי כבר סיימו את הטויטה עם הברזילאי, וכל מה שנותר זה החתימה הרישמית וההעברה החוקית. העונה רונאלדיניו ישב בעיקר על הספסל, בעקבות פציעה ברגלו. 

מסי, גם כן היה פצוע מחודש מרץ, אך הצליח לחזור במחזור האחרון מול רקראטיבו (2:2). כעת מנסים להכשיר אותו גם לקראת המפגש מול מנצ'סטר יונייטד, חצי גמר ליגת האלופות. 

תמונות: רויטרס.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק