הנרי החליט לחזור לאנגליה

תיירי הנרי, חלוצה הבן לאומי של צרפת וברצלונה רוצה לחזור לאי הבריטי בו החל את הפריצה שלו כשחקן. האחרון לא התאקלם בברצלונה והתאים לשיטה של רייקארד.

יום ראשון 20 אפריל 2008
אביחי קריבצק
תיירי הנרי הרכש החם ביותר של ברצלונה ואולי של אירופה כולה החליט כי מספיק לו שנה אחת בקטאלוניה. החלוץ הצרפתי החליט שנמאס לו בברצלונה, בשיחה שקיים עם המאמן ההולנדי, פראנק רייקארד סיפר הצרפתי על רצונו לחזור אל האי הבריטי בו הצליח הרבה יותר להראות את כישוריו.

החלוץ בן ה-30 הגיע העונה לקאטלוניה בלא פחות מ-16.1 מיליון אירו מארסנל והתקשה להראות את היכולות הגבוהות שלו מצד שמאל של החוד, האחרון כבש רק 7 שערים ב-25 הופעות בהן שיחק.

בצד הקטאלוני הבטיחו כי לא יחזיקו את הצרפתי בכוח וכי יתנו לו את האופציה לחזור למקום בו הביע את חותמו. בבארסה טוענים כי אחת הסיבות לרצונו של הנרי לעזוב היא געגועיו לבת שלו שנמצאת בלונדון. כזכור הנרי התגרש מאשתו ומאז הוא ממעט לראות את הבת.


היעד אליו יעדיף הנרי לחזור הוא אל לונדון, אך לא בהכרח זה יהיה לארסנל, שם עזב את המועדון עם טעם מר בפה, לאחר שלא קיבל את ברכת הדרך ממאמנו לשעבר, ארסן ונגר.

אחת הקבוצות שתנסה להחתימו מהר ככל האפשר, תהיה ככל הנראה צ'לסי של גרנט, כזכור אברמוביץ' הבטיח לגרנט כי ייתן לו שיק פתוח בעונה הבאה, עובדה שיכולה לסלול את הדרך של הצרפתי לסטאמפורד ברידג' בעונה הבאה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק