שבצ'נקו חזר למילאן

לאחר 2 עונות במדי צ'לסי, שבה הרגיש כיצӓ הוא נעלם בספסל, החליט אנדריי שבצ'נקו האוקראיני לחזור אל התהילה במילאן, שאותה הוא עזב. האוהדים בטירוף

שבת 23 אוגוסט 2008
אייל כהן
 שמחה וצהלה ברחובות מילאנו באיטליה: אנדריי שבצ'נקוĬ שעזב את הרוסונריי בשנת בעונת 2006 לטובת החלום האנגלי וצ'לסי, חזר לבית הישן והטוב למילאן, שבה שיחק כ-7 עונות. 

במילאן שבצ'נקו נחשב כמלך. השחקן שאהב את עיר האופנה הבינלאומית, נהג להרגיש כמו איטלקי מחונן. האוקראיני הבינלאומי נכנס לספרי ההיߡטוריה של המועדון, כאשר כבש במדיה 178 שערים ב-291 הופעות. 

כאשר חשב לעבור לצ'לסי, זה היה בעיקר כאשר רומן אברמוביץ', האוליגרך שמנהל את העניינים בקבוצה העשירה בעולם, ביקש ממנו, שאז הוא היה אחד החלוצים הטובים בעולם להגיע. ההגעה לסטמפורד ברידӒ' לא עשתה עבורו את המיטב. 

בצ'לסי בעונה הראשונה כבש 14 שערים בלבד, כאשר מוריניו עזב אברם גרנט הגיע, אבל עדיין לא קיבל את מה שרצה: "צ'לסי סיכמה עם מילאן ושבנצ'קו על חזרתו לסאן סירו." נרשם באתר הרשמי של צ'לסי. 

שבצ'נקו כעת מצטרף להרכב האימתנים של מילאן, הכולל את רונאלדיניו, שגם הוא מחפש חזרה גנרלית לתהילה, זאמבורטה, בורוליו וגם מתיו פלאמיני הצרפתי הצעיר, שמגיע מארסנל. 

תמונות: רויטרס.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק