גרנט רוצה את טורס

אחרי הקריאה בהגדה גרנט וראשי צ'לסי נפגשו במועדון אל תוך הלילה. צ'לסי המריאה לליברפול ובינתיים נקבעה פגישה עם אברמוביץ' לקראת מנצ'סטר יונייטד. פרננדו טורס צפוי להגיע לצ'לסי אם דרוגבה יעזוב

יום שני 21 אפריל 2008
אשר גולדברג
אברם גרנט קיים אירוע מקוצר של ליל הסדר וקריאת הגדה של פסח בלונדון. גרנט הוזעק במוצ"ש לישיבה של מנהלי צ'לסי, שנמשכה במשרדי המועדון עד לשעות הקטנות של הלילה.

המאמן הישראלי היה במוראל גבוה, כשהמסר שהועבר לישיבה ע"י רומן אברמוביץ' היה: "תתעסקו רק במשחקים נגד ליברפול ומנצ'סטר יונייטד. דרכו של גרנט היא הדרך בה צ'לסי תמשיך הלאה".

גרנט הבהיר כי אינו זקוק עכשיו לשום דבר וצוות השחקנים הנוכחי הוא זה שיכול להתמודד על שני התארים האמיתיים של העונה - "אליפות אנגליה והצ'מפיונס ליג".

רומן אברמוביץ' שוחח אתמול עם גרנט, החמיא לדרכו במועדון וקבע פגישה פרטית, לפני המשחק מול מנצ'סטר יונייטד.

גרנט זכה לשבחים מאנשי צ'לסי על ההתנהלות שלו מול התקשורת בשבוע שעבר. בצ'לסי ברור שהצהובונים ימשיכו לספק כותרות עם ספקולציות שהאמת בהם שואפת לאפס.

גרנט אינו מתכוון להיות נוכח בפגישה עם טל בן חיים ויעשה זאת רק אם פיטר קניון יבקשו. צ'לסי המריאה הבוקר לליברפול ותקיים הערב אימון בודד.

הקוד החדש של צ'לסי בהכנות לעונה הבאה יקרא: "חדר הלבשה חדש ונקי". רומן אברמוביץ' ואברם גרנט מתכננים צ'לסי חדשה ונקיה ששחקניה מחוייבים למועדון.

בסוף השבוע גיחך גרנט כאשר פלט שהוא מעוניין בקפטן ליברפול סטיבי ג'רארד. בליברפול נמנעים ממתן תשובה ולא רוצים לחמם את האווירה ערב המשחק מחר בחצי גמר ליגת האלופות.

אך אין עשן בלי אש. ג'רארד לא יגיע כנראה לסטמפורד ברידג' בלונדון, אך חברו לקבוצה - החלוץ הספרדי פרננדו "אל ניניו" טורס - הוא השם הלוהט בסל הקניות של גרנט ואברמוביץ', שרוצים את החלוץ הפורה כבר בקיץ הקרוב.

לחלוץ מחוף השנהב, דידייה דרוגבה, ולסוכניו כבר נאמר שתו המחיר שלו יקבע בתוך מספר שבועות. אברמוביץ' נותן לגרנט ולמנכ"ל פיטר קניון יד חופשית לבצע את השינוי ולשחרר מחדר ההלבשה והמועדון את מי שהתקשורת האנגלית כבר מכנה מ"המורדים בגרנט" - אנשי אמונו של המנג'ר הקודם ז'וזה מוריניו. 

בליברפול יש קשיים כספיים ומחלוקת בין הבעלים האמריקאים של המועדון. מחירו של טורס אמור להיות מעל 50 מיליון פאונד, סכום שאינו מדאיג את אברמוביץ' וגרנט.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק