מכבי רוצה את סטרול

קלף מספר 10 ברשימת 12 המועדפים של מכבי ת"א הוא הבלם אבי סטרול. בן דיין ממתין לפגישה עם דניאל יאמר, נתניה פותחת בקרב הגד "הצהובים"

יום שני 21 אפריל 2008
אשר גולדברג
מכבי ת"א הולכת בדרכה של בית"ר ירושלים בשנתיים האחרונות. חבורת אלכס שניידר מתכוונת להביא למתחם האימונים בקרית שלום את השמות הישראלים המובילים שאפשר לרכוש בכסף גדול.

כפי שפורסם ב-telesport במכבי יש תכנית מגירה בה לא פחות מ-12 שמות של ישראלים מועדפים, אותם ינסו להביא בעונה הבאה.

מאחורי הקלעים מתנהל מו"מ להחזרתו הביתה של קלף מספר 10 ברשימה, בלם מכבי נתניה, אבי סטרול. סטרול אמור לקבל חוזה כספי כפול מהחוזה שיש לו במכבי נתניה. לבלם הובטח כי במועדון יחפשו עבורו קבוצה באירופה בסיום העונה הבאה.

בקיץ האחרון ויתר סטרול על חוזה בסטיאווה בוקרשט הרומנית וכעת הוא מחפש בעדיפות ראשונה, באמצעות נציגיו, מועדון אירופי. סכום השחרור של הבלם ממכבי נתניה עומד על 200 אלף דולר.

במכבי ת"א הגיבו בגיחוך לפירסומים על רצונה של מכבי נתניה לרכוש את השחקנים שיבחון, חדד, אסוס ומישאלוב. גורם בצהובים אמר: "אם יש שחקן שלנו שיבקש לעזוב למכבי נתניה, לא נעמוד בדרכו. זה כולל כל אחד, גם מעבר לארבעה שיאמר כביכול רוצה".

לגבי נושא דדי בן דיין, אמור הבעלים דניאל יאמר להיפגש איתו ולשמוע ממנו באופן אישי את האמת בנושא מכבי ת"א. בן דיין אמר ל-telesport: "בעקיפין ודרך חברים שמעתי שמכבי ת"א רוצה אותי, בדיוק כמו שמקורבים אחרים אמרו לי על הפועל ת"א ובית"ר ירושלים. מצחיק אותי שאת הטלפון הראשון בנושא מכבי ת"א קיבלתי מחברתי דנה מדרום-אפריקה. בפירוש, אין לי הסכם ולא דיברתי עם ירון גלעדי על שום קבוצה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק