ההתאחדות וביתר ערערו

תובע ההתאחדות לכדורגל, שלום אבן עזרא, הגיש ערעור לבית הדין העליון על הניצחון הטכני שנפסק לזכות הרצליה ודורש לבטלו. גם בית"ר הגישה ערעור משלה

יום שלישי 22 אפריל 2008
אשר גולדברג, אביחי קריבצק
תובע ההתאחדות לכדורגל עו"ד שלום אבן עזרא, הגיש היום (שלישי) את הערעור לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל בעקבות החלטתו לתת למכבי הרצליה ניצחון טכני על בית"ר.

בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל לא יתכנס כבר ביום רביעי, כפי שכולם ציפו, בכדי לדון בערעור בית"ר ירושלים וההתאחדות לכדורגל.

ההתאחדות דורשת שבית הדין יבטל את הניצחון  הטכני של הרצליה ולא ייתן לה את שלוש הנקודות, כדי ליצור שיויוניות בתחתית.

בכיר בהתאחדות לכדורגל אמר ל-telesport: "אי אפשר לקיים דיון וערעור בתוך 24 שעות. בית הדין העליון לא עובד לפי הכותרות בתקשורת. אפשר שהדיונים יהיו בסוף השבוע או בתחילת השבוע הבא".

עירעורה של בית"ר ירושלים, שהגיע היום להתאחדות לכדורגל, כולל דרישה חד משמעית לקיים את הדיון בבית הדין העליון עוד לפני יום שבת.

בבית"ר רוצים הגינות כלפי כל המועדונים ודורשים שמשחקי המחזור הקרוב, יהיו אחרי הדיון בבית הדין.

גורם בבית"ר ירושלים אמר היום ל-telesport: "אפשר שאחרי המחזור הנוכחי בית"ר ירושלים תנצח את אשדוד ומכבי פ"ת תנצח את בני יהודה. שאר התוצאות שיהיו ישאירו את אשדוד ובני יהודה בפער שיהיה קשה למחוק וכולם יברחו מהמאבק בטענות שונות. בית"ר לא רוצה להיות זו שתכריע את היורדות לליגה השנייה".

בבית"ר שוקלים לפנות למזכירות ההתאחדות ולוועדת הליגה והגביע, כדי שבמקרה שהדיון בערעור לא יתקיים השבוע, לדחות את המשחק שלה מול אשדוד.

בכל מקרה, קבוצות התחתית אינן צד בנושא הערעור ואינן יכולות לפעול בשום דרך מעבר לערעור של בית"ר ירושלים ושל תובע ההתאחדות לכדורגל.

צפו על ידי לחיצה על PLAY מתחת לתמונה בראיון מיוחד עם טוטו תמוז בעקבות ההתפתחויות האחרונות.

צילום וידאו: נפתלי חזקיה

תמונה: באדיבות בית"ר-נט.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק