בנות השרון ניצחה את רמלה

גמר נשים: החניכות של שיקי פלח ניצחו את אליצור רמלה 64:73 ועלו ליתרון של 0:1 בסידרת הגמר. טנישה רייט הצטיינה בשורות המנצחות עם 23 נקודות. סנואו הצטיינה ברמלה

יום שני 21 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

 בנות השרון של שיקי פלח עשתה היום צעד ראשון לקראת זכייה באליפות, כאשר ניצחה הערב את אליצור רמלה של אלי רבי 64:73 ועלתה ליתרון של 0:1 בסידרת הגמר בין השתיים. 

החניכות של שיקי פלח שיחקו מצויין מתחילת המשחק גם בהתקפה וגם בהגנה. טנישה רייט היתה המוציאה לפועלשל המקומיות עם 23 נקודות ושבעה ריבאונדים. מישל סנואו היתה היחידה ברמלה שתיפקדה, אך שי דורון נקלעה ליום רע וסנואו לבדה לא יכלה על בנות השרון. רמלה תנסה להשוות את הסידרה במשחק הבא, אך גם אלי רבי יודע שהיא תהיה חייבת יכולת טובה בהרבה של שי דורון כדי לחזור לחיים בסידרה הזו.

מהלך המשחק

פתיחת המשחק היתה שייכת למארחות, שבראשוה של טנישה רייט המצויינת ברחה ליתרון מהיר. רייט ואורנית שוורץ הריצו את בנות השרון ליתרון מבטיח של 11:18 בפתיחת הרבע. אלי רבי הכניס את ראשידה אלוהים, שעזרה לרמלה לצמק ל-15:20, דקה לסוף הרבע. טנישה רייט עם 4 נקודות רצופות מהקו בעקבות טכנית שספג הספסל של רמלה, קבעה את תוצאת הרבע הראשון 15:24 לבנות השרון.

ברבע השני רמלה עשתה קולות של חזרה למשחק, כאשר היא מצליחה לצמק את הפיגור ל-22:24 בלבד מסל של טלי נוי. שלשה של אורנית שוורץ החזירה את פער הביטחון לזכות המארחות, שלא נתנו לרמלה לסגור עליה. רמלה התקשתה למצוא תשובה לטנישה רייט הנהדרת, שהעלתה את המארחות ליתרון 25:33, 7 דקות לסיום המחצית. רמלה ניצלה את המנוחה של רייט וחזרה למשחק, אך שתי שלשות של חן נוסל הורידו את הקבוצות למחצית ביתרון מקומי 34:39

הרבע השלישי לא הביא בשורות לרמלה. המקומיות המשיכו בכדורסל ההתקפי שלהם ופשוט ברחו לרמלה בזכות משחק מצויין של טנישה רייט ומיסטי וויליאמס, שהעלתה את קבוצתה ליתרון שיא של 41:53, שלוש דקות לסיום הרבע השלישי. לרמלה לא היתה תשובה להגנה המצויינת של בנות השרון, במיוחד של טנישה רייט, שעצרה שוב ושוב את שי דורון.  וויליאמס העלתה את המקומיות ליתרון שיא של 43:56. שי דורון ניסתה להוריד לעשר פיגור עם שלשה אך החטיאה וקבוצות ירדו להפסקת הרבע השלישי ביתרון של בנות השרון 43:57.

הרבע האחרון כבר היה לפרוטוקול. בנות השרון המשיכה לברוח לרמלה, שסבלה מיום חלש מאוד של שי דורון, שלא הצליחה לבוא לידי ביטוי בהתקפה. אלי רבי הנזעם צעק על קטיה אברמזון בפסק הזמן. אברמזון ענתה לו ורבי שלח אותה למקלחת מוקדמת. רמלה עשתה קולות של קאמבק ושלוש נקודות נוספות של מישל סנואו (23 נקודות) הורידו את הפיגור לעשר בלבד. טנישה רייט, מי אם לא היא החזירה את בנות השרון ליתרון דו ספרתי. רמלה לא ויתרה ושלשה של סלווין הורידה את הפיגור לתשע נקודות 71:62. שלוש דקות לסיום המשחק. כאן נשברה רמלה ואיפשרה לבנות השרון לברוח ל-11 הפרש, 43 שניות לסיום המשחק.  סל אחרון של רמלה קבע את תוצאת המשחק 64:73 לבנות השרון.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק