ארקדי גאידמק מגיב

בעליה של בית"ר ירושלים, ארקדי גאידמק, פנה לאוהדיה של האלופה בהודעה שפרסם בעקבות ההתרחשויות האחרונות בקבוצה וגל השמועות על עזיבתו של ארזי ופיטוריו של תום

יום ראשון 24 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

בעליה של בית"ר ירושלים, ארקדי גאידמק, פנה לאוהדיה של הקבוצה בהודעה שפרסם הערב (ראשון) באתר הרשמי של הקבוצה. גאידמק החליט לפנות לאוהדים לפני פתיחת העונה, לאור כל ההתרחשויות שחלו אצל הדאבליסטית בתקופה האחרונה, שלאו דווקא קשורים לכדורגל.

להלן נוסח ההודעה של גאידמק "הייתי רוצה לשפוך אור על נושאים שונים שלגביהם עיתונאים מסוימים סיפקו לצәבור אינפורמציה לא מדויקת או פשוט בלתי נכונה. 

לרוע המזל, מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים הובס במשחק חשוב מאוד במסגרת אליפות אירופה בקרקוב.

לאחר שבחנתי דעות שונות ועצות מאחרים ומתוך הניסיון האישי שלי, הגעתי להחלטה שיהיה זה חסר תועלת ואפילו מזיק למועדון הכדורגל בית"ר ירושלים, לו הוחלף בתפקידו המאמן מר שום, אשר הוביל אתĠהקבוצה בעונה האחרונה לזכות באליפות ובגביע המדינה. 

אני גם יכול להודיע שאני לחלוטין מרוצה מעבודתו המקצועית בתחום הניהול והכספים של מר ארזי. אני לא רואה שום סיבה לכך שיפרוש מתפקידו.

בית"ר ירושלים לא שיחקה היטב בשני המשחקים האחרונים של גביע הטוטו. ללא ספק, הסיבה העיקרית למשחק באיכות נמוכה זו הינה המתח שנוצר בעקבות התבוסה ߑקרקוב, 

כמו כן העובדה שבמשחק האחרון שחקנים רבים סבלו מפגיעות ונמנעו מלהשתתף במשחק וכן מאחר והקבוצה לא יכלה להתאמן בשלמותה היות ורבים מחבריה שיחקו בנבחרת הלאומית.

לרוע המזל, כלי התקשורת יצרו כמות רבה של ספקולציות בהקשר לנושאים שעניינם מחוץ למגרש הכדורגל ונוגעים ביחסים בין בעלי הקבוצה לבין הצוות הניהולי שלה. ספקולציות אלה הן בדרך כלל חסרות בסיס ומן הסתם אף יצירה של הדמיון שלהם.

 אני רק יכול לאשר כי כל השחקנים, מנהלים ושאר העמיתים לעבודה, אשר נוטלים חלק בלהפוך את בי۪"ר למה שהיא כיום, רואים את עצמם כקבוצה אחת עם רצון לנצח ולהוות מקור לגאווה ושמחה עבור האוהדים בפרט ועבור ירושלים ומדינת ישראל בכלל".

רמו, גל לוי (עידן נעים 76'), מייקל טקורה, קאן ג'אמי (אסי דומב 67'), עומר רפס (חיים פונטרמולי 73') וברק בדש.

הרכב מכבי ת"א: דרגוסלאב יבריץ', שרן ייני (ליאור ז'אן 26', יוסי שבחון 60'), משה מישאלוב, איגור טומאסיץ', תום מנשרוב (דן רומן 82'), דולי ג'ונסון, ג'ונתן אסוס, מאור בוזגלו, גיז'רמו ישראלביץ', יאניק קמנאן (רודי חדד 67') ואיליה יבוריאן.

שופט המשחק: אלון יפת.
איצטדיון 'וינטר', רמת גן.

צילום: עודד כהן, האתר הרשמי של מכבי ת"א.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק