צעד גדול בדרך לגמר

אברם גרנט, מאמן צ'לסי בסיום המשחק הראשון במסגרת חצי גמר ליגת האלופות. שוב התחת הציל את גרנט. בניטז: "קשה להבין מה קרה לנו בדקה האחרונה של תוספת הזמן"

יום רביעי 23 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
צ'לסי הצליחה לסחוט תיקו 1:1 לאחר משחק  לא טוב שלה באנפילד במסגרת המשחק הראשון של חצי גמר ליגת האלופות. שער החוץ שזכתה בו צ'לסי הערב (שלישי) נותן לה דחיפה אדירה לקראת הגמר במוסקבה.

אברם גרנט המאמן הישראלי של צ'לסי אמר בסיום: " אני מקווה שנוכל לומר בשבוע הבא שהשער בדקה ה-95 היה חשוב לנו, משחק אופיני לחצי גמר ללא הזדמנויות משמעותיות לאף אחת מהקבוצות. אנפילד הוא אצטדיון שמאד קשה לשחק בו אבל גם סטאמפורד ברידג הוא מבצר לא קטן ולליברפול יהיה קשה נגדנו". גרנט, הוסיף ואמר: "תוצאת המשחק לא העניקה לנו העפלה לגמר אבל זו תוצאה טובה מאד וצעד גדול בדרך לגמר".

רפא בניטז מאמן ליברפול: היתה אכזבה גדולה בחדר ההלבשה לאחר המשחק, וקשה מאד להבין מה קרה לנו בין הדקות 94-95. אנחנו חייבים לשנות פאזה  ולהגיע בצורה אופטימית לגומלין בלונדון, הביטחון שלי בשחקנים הוא לפי מה שראיתי הערב מהקבוצה וזה משחק מצוין, שלטנו לאורך כל המשחק והיינו טובים יותר מצ'לסי".

דרק קויט, כובש שער היתרון לליברפול: "מאד מאכזב לקבל גול בדקה האחרונה אבל אנחנו אופטימיים ובטוחים שנגיע לגמר. אנחנו הבקענו בכל משחק חוץ בליגת האלופות ולכן אנחנו בטוחים בעצמנו. כל מה שחשבתי זה איך לדחוק את הכדור לרשת."

 דידייה דרוגבה, חלוצה של צ'לסי: היה משחק קשה ועשינו את שלנו בכך שהשגנו שער חוץ. אולי עם קצת מזל היינו יכולים לנצח אבל לא צריך להיות חמדנים. אני לא יודע מה יהיה במשחק השני ולא אסתכן בלהמר עליו".

מיכאל באלאק: "אי אפשר לומר שהשגנו משהו זה רק המשחק הראשון ויש לנו עוד משחק בבית. אני חושב שבהתחלה שלטנו במגרש וליברפול נכנסו למשחק ובסופו של דבר שלטו בו עשינו טעות שנתנו להם להבקיע, יש לנו יתרון בלשחק את המשחק השני בבית ובעזרת האוהדים ננסה לנצח, ליברפול טובים בחוץ והם מסוכנים מאד ויהיה לנו מאד קשה אבל נעשה הכל ונקווה להצליח".  

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק