נדחה המחזור בליגת העל

חברי הנהלת ההתאחדות החליטו לדחות את מחזור ליגת העל הקרוב בשבוע. קבוצות התחתית של ליגת העל, יפרקו הפעילות המאורגנת. הדיון בבית הדין הוקדם ביום ויערך ביום שני. לוזון: לא התקפלנו

יום חמישי 24 אפריל 2008
אשר גולדברג
הנהלת ההתאחדות לכדורגל החליטה לדחות את המחזור הקרוב בליגת העל בשבוע. בתום ישיבה קצרה הוחלט על דחיית המחזור הקרוב בשבוע וכך כל מחזור אחריו יערך באיחור של שבוע אחד.

 בהתאחדות יקיימו את המחזור הנוכחי רק בסוף השבוע השבוע הבא ה-3 למאי, אחרי שישמע הערעור שהגישו בית"ר ירושלים וההתאחדות לכדורגל לבית הדין העליון.

תמורת הדחייה, הבטיחו ראשי ההתארגנות להפסיק את הפעילות המאורגנת שלהם. 6 קבוצות אישרו כי אחרי הדחייה היום של הליגה, הם יקבלו כל החלטה של בית הדין העליון, וינהגו בהתאם לכך.

כל המהלך מוכיח כי לראשי ההתאחדות לכדורגל אין שליטה על מהלכים שמביאים ומוציאים ראשי הקבוצות, שהם גם שותפים ברובם במזכירות ובהנהלה. מדובר גם בכישלון מקצועי של כל המועדונים המשתתפים בפורום הקבוצות ההזוי, גוררת התנהלות פוליטית שמציגה את היו"ר, אבי לוזון, בכל מערומיו מול "העסקונה".

יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון,  אמר כי: "אני הייתי נגד ההחלטה לדחות את המשחקים, אבל רוב קבוצות ליגת העל ביקשו את הדחייה. לא נכנענו לאף אחד וההתאחדות לא התקפלה. בסך הכל נדחה מחזור אחד ולא קרה אסון"

הדיון בערעור ההתאחדות ובית"ר ירושלים הוקדם מיום שלישי ליום שני הקרוב.

להחלטה היתה מתנגדת אחת מבין קבוצות ליגת העל. הנהלת מכבי נתניה הודיעה היום כי היא מתנגדת לדחיית מחזור הליגה הקרוב. 

בקבוצה טענו כי מדובר בצעד לא ראוי, ובהתאם לכך שיגר הבוקר נשיא המועדון, גיל לב מכתב ליו"ר ההתאחדות, אבי לוזון ובו פירט את התנגדותה הנחרצת של מכבי נתניה בקשר לדחיית המחזור הקרוב.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק